Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem barátkozik velem senki?

Miért nem barátkozik velem senki?

Figyelt kérdés
Sziasztok Dávid vagyok.16/F .És az a problémám van hogy sulit váltottam és az új suliba nincsenek barátaim és már 5 hónapja járok az új suliba de nincs barátom mert ez a suli más városba van.És itt a nyári szünet de nincs barátom hogy bárhova eltudnák menni valakivel.Tulajdonságaim:Belső:Kedves,megértő,segitő kész,nem vagyok kitünő tanuló de emberileg nagyon jó.Külső:179 cm 16 éves izmos vagyok tesépítő vagyok Apa is tesépítő és így én is megkedveltem a testépítést .De az a baj hogy ez miatt csúfólnak hogy szterós köcsög vagyok meg ienek.Pedig attól hogy izmos vagyok attól miért könyvelnek el izomagynak?Ezt nem értem és nem is fogom megérteni .De az a baj hogy lehett félnek odajönni hozzám vagy mi?Mert van az új suliba nèhány gyerek és azzok letámadtak 4-en és elvertem őkett és lehett kicsit durva voltam de megérdemelték.Ezért kaptam is igazgatóit is meg majdnem rendőrségi ügylett belőle mert az egyiknek eltörtem a lábát meg a másiknak az orát.És lehett ezért félnek tőlem?De most is kötekednek de ha vissza ütök kicsapnak szóval vissza élnek ezzel.És lehettne megoldás hogy ne legyek egyedül vagy legyenek barátaim ?A helyes írási hibákért bocsi .Sziasztok

2017. jún. 16. 16:05
 1/4 anonim válasza:
Nem te vagy a Kerekesi Dávid?
2017. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló nem én vagyok .
2017. jún. 16. 16:26
 3/4 anonim válasza:
Szerinntem is csak kamu a kérdés,legalábbis a Kérdező hozzá tett 1-2 ,,apróságot''...
2017. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, félnek tőled valószínűleg, változtatnod kell a kisugárzásodon hogy ne egy agresszív idegbetegnek lássanak, hanem egy kedves jófej, de kigyúrt srácnak.

Beszélj kedves hangsúllyal, nyugodt kisugárzásod legyen.

2017. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!