Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem barátkozik senki...

Miért nem barátkozik senki sem velem?

Figyelt kérdés
Ott kezdeném hogy ha megbarátkozom bárkivel és úgy mondd megkedvelem utána mintha ezt megérezné vagy nem tudom és utána meg már nem akar velem sem beszélgetni sem semmi elkezd kerülni mint egy leprást és mindenkivel ez van, pedig nem vagyok csúnya sem semmi modellkedéssel próbálkozom szóval erre nem lehet fogni. Nagyon barátságos vagyok, segítőkész, megértő és törődök mással ha úgy van és nem értem mi lehet a baj velem hogy ennyire kerülnek engem. Bárkivel megbarátkozom az utána látni sem akar, mindig kifohásokat keress vagy leráz. Nem értem hogy most velem van a baj, vagy hogy rosszul csinálok valamit nem tudom.

2017. szept. 25. 13:32
 1/6 A kérdező kommentje:
És hozzá tenném hogy folyton bántanak valamivel.
2017. szept. 25. 13:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád, hogy eddig hogyan zajlottak le a barátkozásaid kicsit konkrétabban? Akár privátban is jöhet :)
2017. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2017. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én barátkozok veled.
2017. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok és lány. Úgy zajlott hogy sokáig beszélgettünk arról amiről ő szeretett volna utána amiről én ha úgy volt átmentem de fordítva csak az volt hogy majd máskor utána egyre kevesebbet kevesebbet kevesebbet stb beszéltünk és utána Semmit mint ha nem is ismernénk egymást vagy mint 2 vadidegen és ennyi szokott lenni mindenkivel kb.
2017. szept. 25. 14:09
 6/6 Takács arnold válasza:
Arra nem gondoltál hogy valamiféle irigység vagy nagyfoku megnem értés lehet a háttérbe
2017. szept. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!