Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnék az iskolai...

Mit tehetnék az iskolai szívátasok ellen?

Figyelt kérdés

Már ma az évnyíton egy gyerek annyit szólt be nekem hogy az egy hétre is sok. A haverjaim is csak nevetnek. Úgy vannak vele hogy inkább engem mint őket szívassa.

16 éves múltam és elég ronda vagyok és emiatt nem szeretek olyan helyre menni ahol sokan vannak. Suliban mindig a padlót nézem amikor megyek pl. a folyóson és próbálok senkire sem ránézni. Legrosszabb az amikor a tanár kihív a táblához és minden tekintet rámszegül. Ki tudja mi járhat a fejükben....

Csendes és zárkózótabb vagyok mint a többiek.

Általános iskolában is már tartósan szívattak,beszologottak, és megaláztak.

Nemtudok mit vissza szólni mert nekem ez egyszerűen nem megy hogy valami frappánssal vágjak neki vissza.

Mikor hazaérek suliból már azon gondolkodom hogy holnap hányszor fog piszkálni az buz i.

Sajnos elég gyenge vagyok de attól félek hogyha egyszer nagyon felidegesít akkor csúnyán összeverem. És mivel ez egy katolikus suli könnyen lehet hogy emiatt kicsapnak. Új suliba meg nem akarok menni mert akkor minden kezdődhet előröl és az önbizalmam egyenlő egy nagy nullával.


Tanároknak és a szüleimnek erről még nem szóltam és NEM IS FOGOK!

Nagyon megalázó lenne.


Kérlek segítsetek. Mit tehetnék ez ellen?



2019. szept. 2. 15:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Nekem az vált be, hogy szép csendben felvettem hang/videó felvételre telefonnal, és lementegettem azokat. Utána az egyik srác kiszúrta (1-2 hét után) és még pár napig beszólt, de utána beijedt hogy felvettem. Azóta nem piszkált senki. Most így a digitális térben jobb a helyzet, de ezt akkorra mondom, ha visszamegyünk. Szépen elmented a felvételeket, amiket bármikor megmutathatsz bárkinek (nem teszed, csak meg legyenek a felvételek hogy sakkban tartsd őket) és így senki nem mer beszólni/bántani.
2020. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Még mindig gáz a helyzet? De miért nem szólsz az igazgatónak? Ha megkéred, hogy ne árulja el a szüleidnek, nem fog nekik szólni! Azt a cigányt behívja majd az irodába, és elbeszélget vele. Nem fogja mégegyszer megtenni, ne aggódj.
2020. okt. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Már vége. Azóta már haverok lettünk amit nem hittem volna :D

De attól még az önbizalmam egy nagy nulla.

2020. okt. 17. 17:11
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi! Azért ne higgy neki, hogy akkora nagy haverod lett. Ahogy végetér az év azért küldd el a jó k... anyjába.
2020. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Nils válasza:
Katolikus suliban ilyennek nincs helye! Ne önbíráskodj, hanem csinálj belőle botrányt vagy ilyesmit úgy hogy elmondod tanárnak, szülődnek
2021. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!