Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet tenni iskolai...

Mit lehet tenni iskolai zaklatás ellen?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki folyamatosan zaklat mindenkit. Durva dolgokat csinál. A tanárok székébe hol rágógumit ragaszt hol rajzszöget tesz hol vizi bombát. Neveletlen. A szülei nem foglalkoznak vele. Sokszor az utcákban lakik van hogy ott is alszik. Több ilyen utcagyerek ismerőse is van. Az osztálytársait zaklatja. Volt hogy egy lányt felrugott a plafonra. Egyszer matek órán meg kidobta a székemet az ablakon és nem tudtam hova ülni. A srác szülei ezzel szemben okosak, műveltek. Apja csilagászattal, dimenziós illetve földön túli dolgokkal foglalkozik. Anyja pedig színésznő. Nekem is nagyon elegem van hogy szinte mindenkit bánt az iskolában. A tesi órán egyszer az izadt pólót a tanárnak a fejére dobta. Nincs olyan ember akit ne zaklatna.

2019. júl. 8. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyári szünet van. Menj el táborba, vagy foglald le magad valamivel. Kijött a szünidő, és össze-vissza kamuztok, mert unatkoztok.
2019. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Csúnya dolog ezzel kapcsolatban kamu kérdést kiírni.

Ha valóban léteznének ezek a szülők, nem hagynák hogy a gyerekük szégyenyt hozzon a nevükre,ugyanis megkövetelnék tőle hogy viselkedjen. Ha valóban ilyen viselkedést produkálna valaki, az iskolában már rég kihívták volna a rendőrséget, gyámügyet és javítóba küldték volna.

Felrúgta a plafonra? Ez fizikai képtelenség...

2019. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 lehetséges, hogy a lány közben egy feketelyuk vonzáskörzetébe került, ami felrántotta a plafonra. De erről a csillagász illetve paranormális jelenség kutató apukát kéne megkérdezni. Egyébként ilyen sz@r a nyáriszünet, hogy kamu kérdéseket írsz ki?
2019. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Amikor újra iskola lesz akkor biztos megállítom valahogy.
2019. júl. 8. 22:25
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Hajrá. Legyél te a Helyi Terminátor. 😎
2019. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hogy állítanád meg?


Off; Amikor én voltam kamasz, gyűlöltem elővenni a nyári feladatokat vagy a kötelezőket, mert az sulival függött össze. Osztálytarsakra csak úgy gondoltam, hogy akikkel összefutnék szívesen bowlingozni, Margitszigeti bringo hintózni, stb. Tanárok eszembe se jutottak.


Ergo a nyár a pihenés volt és nem izgatott, mi lesz szeptemberben.


Velem volt a gond vagy miért gondll manapság az iskolára július közepén?

2019. júl. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

*javítás


"miért gondol sok kamasz manapság az iskolára július közepén?"

2019. júl. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogjatok össze és verjétek meg. Csúnya dolog, de hatásos.
2019. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az "én időmben" az ilyen osztálytárs ellen összefogott az egész osztály és megvertük. Utána leállt és meghúzta magát.
2019. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Csak nem az itteni, korábbi tanárszívatós kérdések adták az ihletet eme kérdéshez?! :D
2019. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!