Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon fura es ciki lenne ha...

Nagyon fura es ciki lenne ha boronddel mennek be penteken utolso egyetemi orara?

Figyelt kérdés
Levelezon vagyok es penteki napon 13:00tol 14:50ig van oram. De a szallodabol ki kell jelentkezni, nem tudom hol hagyni a borondomet.
2019. szept. 4. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Le se....

Ugyhogy nyugodtan menj be ugy.senkit sem fog erdekelni.

2019. szept. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Kijelentkezés után is ott lehet hagyni a bőröndödet, örömmel megőrzik neked, ha már a vendégük voltál, ez gyakori kérés egyébként. Legyen már ennyi talpraesettség felnőtt emberekben, hogy nem a leghülyébb megoldás jut először eszükbe, és azt is neten át kérdezgetik, hogy fura-e...
2019. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ki kell jelentkezni, de a bőröndöt általában a recepción hagyhatod. Amúgy meg senki sem nézi. Mentem én már a párommal egy rahedli tánckellékkel egyetemre és nem volt semmi.
2019. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nappalin pénteken minden második ember bőrönddel ment be órára, mivel utána el akarta érni a buszát/vonatát.
2019. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Mindennapos, hogy egyetemre az utolsó órára bőrönddel járnak az emberek.
2019. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajj mar nalunk péntekenkent egyetemi órákon egy rahedli ember jarkal orakra boronddel, senki le se sz..ja. Lerakod a terem egyik falához es kesz.
2019. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Pénteken rengetegen bőrönddel járnak be.
2019. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ők is láttak már bőröndöt.
2019. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én gimibe járok be rendszeresen túrazsákkal mivel utolsó óra után pénteken mindig megyek haza (egy másik városban tanulok). Az elején max érdeklődtek hogy mért van nálam, ma már azt kérdik meg (néha tanárok is) ha valamiért pont nincs nálam. Volt olyan tanár aki akkor realizálta hogy péntek van amikor meglátott a táskámmal :)))
2019. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De cuki vagy :)

Én 4 év egyetemet úgy toltam le, hogy egyrészt egy kisebb fajta túrazsákkal mászkáltam mindenhova mivel egész nap távol voltam, mentem ide-oda órákra, dolgozni stb..és így a kajámat is cipeltem az egyéb holmik mellett, valamint igen mivel 300km-re laktam sok időt megspóroltam, amikor a hazaút előtt a bőröndöt is magammal vittem reggel + laptoptáskát. Oké kicsit vicces voltam, de az nem jutott eszembe, hogy jaj de ciki lennék, hiszen a magam dolgát könnyítettem meg.

2019. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!