Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A BCE-GTK-n mennyire kell...

A BCE-GTK-n mennyire kell szerepelni?

Figyelt kérdés
Sajnos a gimiben is mindig gyomorgörccsel vártam azokat az órákat amiken az osztály előtt kellett beszélnem, prezit tartanom vagy olvasnom. Kisebb csoportokban nem stresszelek rá annyira, de ha már 20 ember előtt kell valamit is csinálnom, úgy érzem, kiugrik a szívem a helyéről és remegni kezd a hangom. Alig vártam az egyetemet, hogy majd csak előadások lesznek és nem lesz olyan közvetlen mint a gimi, de félek, gyakorlatokon olyan lesz.

2019. szept. 5. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár ilyen szereplésen túl kell esned ahhoz, hogy leküzd ezt a félelmedet (ha le akarod). Nekem sem ment sokáig, kisebb társaságban sem mertem nagyon megszólalni, ha már 1-nél több emberrel kellett beszélnem, de aztán pár ilyen prezentáció után megtanultam, hogy ettől nem kell félni.
2019. szept. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig lesz pár ilyen. Nekem is a mostani félévben lesz egy (remélhetőleg) utolsó, majd stresszelek aznap, mikor lesz óra és megszervezik, ki hogy lesz, meg majd ha elő kell adni. Csapattal könnyebb túlélni.
2019. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Nagyon sokszor próbáltam már legyőzni. Jártam pszichológushoz a régi sulimban, de nem nagyon tudott segíteni. Szerintetek érdemes lenne megpróbálni az egyetemen is?
2019. szept. 5. 12:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Első félévben szaktól függ, de nekem nem volt. Második félévben pedig marketingen mindenkinek kell csoportos kiselőadást tartani. Én sem szeretem, sőt kimondottan utálom ezeket.
2019. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!