Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gyakori kérdések tanárai/diákj...

Gyakori kérdések tanárai/diákjai, mennyire gyakori az, hogy egy tanárnak feltűnik a diákszerelem, esetleg shipel 2 embert?

Figyelt kérdés

Nekem van pár tanárom, akik ilyen furán mosolyognak rám, mikor egy bizonyos sráccal beszélgetek. Barátok vagyunk, viszont nekem tetszik, de nem csinálok vele semmi rendkívülit, csak beszélgetünk egymással. Mégis az egyik egyszer azt hitte, hogy a srácnak tetszem és friend-zoneolom (más szavakkal, de ezt akarta közölni 😅)

Szóval a mi sulink fura, vagy ez egy általános jelenség? Veletek történt valami hasonló, akár a tanár, akár a diák szemszögéből nézve?



2019. szept. 12. 17:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%

Shipel 2 embert???

Neked meg mi bajod van?

2019. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%

A tanár shipel 2 embert? Szállj vissza a valóságba...

A tanárt maximum addig érdekli a diákjai párkapcsolata, hogy odafigyel és rájuk szól, ne mindenki előtt éljék a szexuális életüket, mikor már annyira egymás szájában van két felhevült ember és kezdik elfelejteni hogy közösségben vannak.

2019. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nálunk nem csinálnak belőle ügyet, ha egymás szájában vannak a diákok, főleg, mert leginkább folyosón teszik mindezt, míg a többség büfében/mosdóban/tanteremben van.

#1 Nincs semmi bajom. Komolyan kérdeztem, amit kérdeztem. Én úgy érzem, hogy így van, lehet csak röhögnek, hogy szánalmas vagyok/random eszükbe jutott egy vicc, nem tudom🤷 De tényleg gyakran kezdenek mosolyogni, ha azzal a sráccal beszélek.😅

2019. szept. 12. 17:47
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
Mi a fenét jelent az a shipel?
2019. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Shipel=szeretné, hogy összejöjjenek
2019. szept. 12. 17:54
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Akkor miért nem azt írtad? Mindenki ebbe köt bele, mert nem érti. Ez az Emberek kategória, nem egy weaboo gyűlde.
2019. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem írod ki magyarul?
2019. szept. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat 😕 Nem igazán gondoltam át, hogy ez a szó gondot fog okozni. Mi (legalábbis az én osztályom, meg évfolyamon) rengeteget használjuk, ezért azt gondoltam, hogy közismert. Másfelől picit rövidebb volt így leírni a kérdést.😅
2019. szept. 12. 18:02
 9/21 anonim ***** válasza:
25%

"shipel"

" friend-zoneolom"


Talán magyarul is írhatnál... :-)

2019. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Szóval, itt lenne az egész kérdésem magyarul😁😅:


Gyakori kérdések tanárai/diákjai, mennyire gyakori, hogy egy tanárnak feltűnik a diákszerelem, és szeretné, hogy 2 ember összejöjjön?


Nekem van pár tanárom, akik ilyen furán mosolyognak rám, mikor egy bizonyos sráccal beszélgetek. Barátok vagyunk, viszont nekem tetszik, de nem csinálok vele semmi rendkívülit, csak beszélgetünk egymással. Mégis az egyik egyszer azt hitte, hogy a srácnak tetszem és barát-zónába helyeztem (más szavakkal, de ezt akarta közölni 😅)


Szóval a mi sulink fura, vagy ez egy általános jelenség? Veletek történt valami hasonló, akár a tanár, akár a diák szemszögéből nézve?


Remélem mindenki boldog😇

2019. szept. 12. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!