Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire gyakori az, hogy...

Mennyire gyakori az, hogy valaki 22 évesen kezdi az egyetemet? Idős leszek a többiek közt?

Figyelt kérdés
Már 2x jelentkeztem a rendőrtisztire,de megbuktam mindig a pszichológiai alkalmasságin.Gazdasági egyetemre jártam eddig 1 évet,amit most passzívra raktam.De jövőre újra jelentkezni akarok,harmadszor is meg akarom próbálni.De jövőre már 22 leszek,azt meg kicsit gáznak érzem hogy ennyi idősen kezdjek bele

2019. szept. 12. 23:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen kezdtem, bár már előtte elvégeztem egy másik szakot, csak azzal nem tudtam elhelyezkedni. Nappali tagozaton jártam, és egyáltalán nem tűntem ki a tömegből. Mondjuk ránézésre senki nem mondta volna meg, hogy nem vagyok 18, de soha senki nem kérdezte meg senkinek a korát. Azt is csak véletlenül tudom - mert velük jóba lettem - hogy volt több 22 és 23 éves emberke is a karon, sőt még tőlem idősebbek is elkezdték abban az évben a sulit. Nyugodtan vágj bele, ne parázz feleslegesen. A kitartásodat mindenesetre csodálom - őszintén.
2019. szept. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
kicsi off: ha 2x megbuktal a pszichologiai alkaomassagin akkor miert hiszed, h 3x nem fogsz? azota jartal szakembernel aki segitett a lelki problemaidon? csak mert tuti vannak, hiszen itt ez a kerdes is, na meg a teny, h nem mesz at egy teszten se. amugy se veletlenul vannak az alkalmassagik. azt jelenti, hogy nem csak masokra, hanem magadra is veszelyes lennel. hiszen lehet, h azt vetitette ki a teszt, hogy idegosszeroppanast kapnal 2 heten belul, akkor meg?
2019. szept. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én is picit idősebb vagyok a csoporttársaimnál. Semmi gáz nincs benne. Inkább neked lehet fura, ha érettebb vagy és több mindent megéltél náluk. De amúgy ez nem akkora korkulonbseg még, ne zavarjon.
2019. szept. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ahogy a többi ilyen kérdésnél is írtam, leírom újra - 22 évesen nem idős hozzá az ember.
2019. szept. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az én szaktársaim nagy része 24-25 volt.
2019. szept. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a csoportban volt három 40 éves csoporttárs. 22 évesen meg szinte azokból volt a legtöbb.
2019. szept. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem nincs időhöz kötve. Nem általános iskola, se nem középsuli, nem azért jársz oda mert haverkodni akarsz, hanem azért, mert szeretnél megszerezni egy bizonyos végzettséget. Ezt kéne megérteni.
2019. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Alig volt 18-19 éves évfolyamtársam, mikor kezdődött az első félév. Legtöbben 25 és 30 között voltak.
2019. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg magasabb lesz a csoportodban az átlagéletkor, mint 22.
2019. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Én most kezdtem el az egyetemet nappalin, 24 évesen.

Középsuli után dolgoznom kellett, elköltözni.. levelezőn szereztem 2 végzettséget. Nem támogattak a szüleim semmilyen téren. Most vagyok úgy, hogy megengedhetem magamnak a nappalit.


Én is aggódtam, hogy majd én leszek a legöregebb, ciki lesz...de nem az. Vannak nálam idősebbek is, átlagban amúgy 20-21 évesek.

2019. szept. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!