Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy rázzam le? Ti mit tennétek?

Hogy rázzam le? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek a suliba. Eléggé vanzer, stréber és nyomi. Velem nem tett semmit de mivel nincsennek barátai se ennek köszönhetően rám telepedett mert én voltam aki nem bántotta...nemis karoltam fel persze. De már idegesít hogy úgy követ mint egy pudli meg a béna szövegével irritál...hogy kellene kegyesen leráznom? Mert okot éppen nem ad rá hogy bunkó legyek vele. Szóval valahogy veszekedés nélkül szeretném megoldani lehetőleg.

2019. szept. 23. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
az nem inkabb vamzer?:)
2019. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Velem nem tett semmit"


Miért, mással mit tett?


Vamzer meg te vagy, ha itt írogatsz róla, pedig soha nem bántott (meg mást se).


"Szóval valahogy veszekedés nélkül szeretném megoldani lehetőleg."


Ha annyira szerencsétlen, hogy hagyja, hogy bántsák, és van olyan szerencsétlen, hogy egy olyan embert követ, mint te, akkor nem lesz belőle veszekedés, ha lekoptatod. Egy ilyen ember nem fog veszekedni veled.

Remélem majd lesz egy olyan barátod, akire vágysz. Aki kemény és beveri a pofádat ha ahhoz van kedve. Ő majd nem lesz vamzer számodra, még akkor sem, ha a fél világnak elmondja, hogy miket mondasz neki.


"stréber és nyomi"


Az hogy nyomi az nem számít. Sok nyomi van, akinek sok barátja van mert jófej, stb. De hogy stréber, az már baj, mert nagy tudatlanságot mutat. Ki akar ebben az országban bármit is megtanulni? Mire menne vele? A legnagyobb hiba amit életemben elkövettem, hogy tanultam bármit is a suliban. Angol, informatika, + sokat barátkozz + ne bánts másokat, meg egy kis természetvédelem, kb ennyire van szükség az élethez.


A vamzer azt jelenti, hogy áruló, besúgó. Akkor, amikor ti kibeszélitek egymást, akkor ti is vamzerek vagytok nem? Ha ez a szerencsétlen srác csinálna valami olyan kaliberű dolgot, mint ti, akkor rövidesen az egész tanári kar értesülne róla, mert ti elmondanátok (nem pont ti, de közületek valaki, tök mindegy). Akkor ti nem vagytok besúgók? Tök mindegy, hogy vamzer vagy sem, mert a tanárok le se szarják, hogy miket csináltok. Had legyen már annyi joga, hogy elmondja nekik, ha bántva van, vagy ha olyat csináltok amit nem szabadna. Ha veled csinálnák azt, amit ezzel a szerencsétlen sráccal, akkor most te is már ott pattognál a tanároknál meg híresztelnéd a világnak, hogy ki mit tett veled. Akkor meg? Keress saját baráti társaságot, akkor majd otthagy téged.

2019. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyelvtani oktatást. Vamzer*. Barátkoztunk vele és azért fordult ellenünk mert nőnapkor nem segítettünk virágot osztani...most miatta 4 gyereket szeretnének az iskolából kirugni. Meg követ de azért énis hülye paraszt voltam neki amikor nem osztottam virágot...csak éppen engem nem juttatott tanárikar elé. Énis nyomi vagyok ha hiszitek ha nem...nincsennek barátaim de nem telepedtem rá senkire...csak nem akartam ilyen részletesen bele menni...
2019. szept. 24. 17:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyszer segítettem neki matek tz-n 2-es lett úgy hogy ő még annyit se tudott mint én és az volt a válasza hogy ő nincs megelégedve vele...
2019. szept. 24. 17:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek jó povizik és kibeszél mindenkit mindenkivel...én csendbe tűrtem és ezért van még a nyakamba
2019. szept. 24. 17:36
 6/10 A kérdező kommentje:
És azt hogy mi is kibeszéltük azért igen vállalom hogy abban mi is bűnösök vagyunk.
2019. szept. 24. 17:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmi baj. Egy virág osztásért senki sem kap igazgatóit, meg nem rúgnak ki senkit. Ezen kár is aggódnotok. Ennél nagyobb dolgokért sem rúgnak ki senkit.


"Mert okot éppen nem ad rá hogy bunkó legyek vele."


Akkor ne legyél vele az. De attól nem vagy bunkó, ha megmondod neki, amivel nem értesz egyet.

2019. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem a virágosztásért kerültek oda. Rosszat csináltak de nem a gyerek ellen. Ő így állt bosszút ahelyett hogy inkább megbeszélte volna inkább velünk...
2019. szept. 24. 20:57
 9/10 anonim ***** válasza:
virágosztásért kirúgni? még ha narancsot nem osztottak volna megértem, de a vörös szegfűért nem jár bünti
2019. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most mondom hogy nem a virágokért akarnak kirúgni. Hanem amiatt sértődött meg és elárulta a rossz dolgainkat ami súlyosabb azért egy virágosztásnál...de nem ő ellene tettük.
2019. szept. 29. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!