Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan rázzam le őt?

Hogyan rázzam le őt?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki zaklat és állandóan megpróbál tönkretenni lelkileg.... Gyakran remegek otthon az idegtől... Van egy lány akivel gyakran szoktam beszélni és ma is megölhettem volna, de ott volt ő is és attól féltem, hogy őt is kifaggassa majd meg minden.


Állandóan azt csinálja, hogy kis ideig kihasznál és azután elkezd ismét zaklatni.


Tudom hogy ez zavaros írás, de az a lényeg, hogy állandóan piszkál és ez nem az a fajta amikor én is nevethetek rajta... Ma tüzet kért tőlem én megkérdeztem tőle, hogy minek ő azt mondta "felgyújtani a k.anyádat"



2015. jún. 1. 20:43
 1/2 gergelice16 ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mi baja van veled. Ha valamivel megbántottad, akkor próbáld helyrehozni, ha meg csak úgy piszkál téged, akkor ne foglalkozz vele. Ha látja, hogy nem érdekled őt, le fog állni a szívatással.
2015. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen ,,baratom''.

Egyszeru az egesz, nezz keresztul rajta. Ha hozzad szol valaszolj egy szavakkal es ne azzal foglalkozz hogy mit gondol rolad.

Hidd el igen hamar eszhez ter , ha meg nem akkor gyujtsd fel az edesanyjat. :D

2015. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!