Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van, akit gúnyoltak még...

Van, akit gúnyoltak még azért, mert vastag a szája?

Figyelt kérdés

Nincs durván vastag szám, csak húsos, de az öcsémnek például sokkal vastagabb. Alul-felül kb. ugyanolyan vastag.

Állandóan szopós szájnak, meg Geronadzo Máriának meg ilyeneknek csúfoltak... Annyira szégyeltem, meg sima csíkszájat akartam, ami nem is látszik, mint a többieknek.

Aztán rájöttem, hogy igazából ez a szép, főleg egy lányon, ezért töltetik fel (az enyém messze nem ez a kategória) és legalább nekem nincs szükségem ilyenre.


De ez most tudatosult bennem, majdnem 10 évig gyűlöltem. Egyébként undorító milyen bully-k vannak és ha mást nem tud, akkor ilyennel szekál valakit. Felnőttként is ugyanilyen gyökér lett. Az ilyenekben semmi jóindulat, jóérzés, szégyenérzet, semmi. Most is ugyanezt csinálja, csak másokkal.


2019. szept. 27. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ezt csinaltak, kozepiskolaban azt mondtak hazudok es tuti fel van toltetve.

Ettol fuggetlenul en mindig imadtam a szamat.

2019. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is :DD
2019. szept. 27. 23:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek :)
2019. szept. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is ez volt, folyamatosan gúnyolódtak a számon általános iskolás koromban, ezért én is olyan gusztustalan csíkszájat akartam 😀 Aztán most ugyanezek a lánykák rajzolják nagyobbra, meg gondolkodnak a feltöltetésen.
2019. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én irigyellek titeket. :)

Iskolában, általában általánosan, a gyerekek ilyenek. Ha nem ez miatt, más miatt piszkálnának. Engem az miatt piszkáltak hogy túl fehérek a fogaim (genetikai), és biztos feheritettem.


Ne törődj ezzel, megunják. :)

2019. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen közepes, se nem dús, se nem csík, szóval emiatt sosem csúfoltak, de volt amiért igen (fogszabályzó)


A lényeg hogy nem kell velük törődni, nem szabad hagyni hogy elérjék a céljukat, tehát hogy megbántsanak. Mond hogy te így szereted a szádat, neked így tetszik és mosolyogj a képükbe :) ha nem találnak rajtad "fogást" akkor úgyis abba hagyják a gúnyolódást, mert nem lesz értelme. Ezeket az élteti ha mást bánthatnak, szóval nem szabad hagyni, okosabbnak kell lenni náluk

2019. okt. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen az osztàlyban. Soha nem gunyoltuk. Csak megàllapitottuk hogy ronda kacsaszàju szegény.

A szemünkben hiàba, felnötten sem lett szebb. Ma is ö a ronda làny az osztàlybol.

2019. okt. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!