Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Visszaszólnátok egy ilyen...

Visszaszólnátok egy ilyen csajnak?

Figyelt kérdés
Kollégiumi szobatársad, és osztálytárs is, alapvetően haveri szinten vagytok, de nagyon idegesítő néha. A csaj meg van győződve arról, hogy ő kövér, de egyébként normális alkata van, minden étkezést kihagy, egész nap csak chipset meg ilyen izeket eszik, és azt mondja, hogy ő egészséges életmódot él, és ezt javasolgatja neked is előszeretettel. Te totál elégedett vagy magaddal, de az a csaj mindig hangoztatja, hogy dagadt vagy, meg hogy tuti irigyeled az alakját. Visszaszólnál neki, hogy ne rád vetítse ki az önbizalom hiányát?
2019. szept. 28. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt mondanám, h "Nekem így a jó, neked úgy, szeretem ígyis magamat!" És akkor ebből nincs vita, mert ha beszólsz neki, akkor abból csak konfliktus lesz.
2019. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igen, van baj nàla, nem is kicsi. Konkrétan tönkreteszi magàt fiatalon. Am én megmondanàm nekik a tutit. Ha nagyon elfajul a helyzet akkor max kérem hogy valaki màssal rakjanak egy szobàba.
2019. szept. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszi magát kövérnek, ha azt mondja jpbb az alakja mint neked. Szerintem csak egy hisztis pitsa, és azt várja dícsérd a külsejét.


Én mondjuk tuti beszolnék neki ha lekövérezne. Megmondanám neki hogy ő az, nem kellene annyi chipset zabálni és nem lenne akkora s3gge. Tuti felhúznád vele.

2019. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"meg van győződve arról, hogy kövér"


"mindig hangoztatja, hogy dagadt vagy, meg hogy tuti irigyeled az alakját"


Tessék?

2019. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"csaj meg van győződve arról, hogy ő kövér"

"a csaj mindig hangoztatja, hogy dagadt vagy"

Ő maga sem tudja,hogy mi van,szóval ahogy elkezdené,hogy dagadt vagyok,én otthagynám.

2019. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es, igen pont ezt csinálja. Totál normális alakja van, de kövérnek hiszi magát, viszont azt attól még látja, hogy nekem van túlsúlyom. Szerintem csak azzal nyugtatja magát, hogy ő kövér, de nem annyira, mint én.... :D
2019. szept. 28. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaaaa érteeem :D akkor nyugi, nem hiszi magát kövérnek, csak téged akar bántani ezzel hogy "jaaj én olyan kövér vagyok pedig tudom ám hogy te vagy kövér" közben várja a bókokat hogy "dehogy vagy kövér, csinos vagy"


Nem kell vele foglalkozni, az ilyen csak egy beképzelt sz@r, aki másokat akar lehúzni..

2019. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!