Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit mondtatok volna?

Ti mit mondtatok volna?

Figyelt kérdés
Ma odajött egy tanárom a szünetben, megkérdezni, hogy minden rendben van-e? Azt mondtam, hogy igen, de valójában rengeteg dolog nyomta a szìvem a sulis dolgokkal kapcsolatban.Jól tettem, hogy pozitìvan álltam hozzá a dolgokhoz? (18/N)
2019. okt. 1. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyasmiről van szó,ami egyedül is megoldható,akkor rendben.Egyéb esetben ésszerűbb megbeszélni vagy akkor és ott vagy ha nem ér rá,később.
2019. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%

Ha nyomaszt a dolog, nyugodtan menj oda hozza, koszond meg neki a tegnapit es meseld el neki, hogy mi a baj.

De csak akkor, ha NAGYON megbizol a tanarban. O nem olyan, mint a pszichologus, nincsen titoktartasi kotelezettsege.

2019. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Attol függ olyan gondjaim lennének e amit meg tudna e oldani ill hatásköre e
2019. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hozzám is boldog boldogtalan tanár odajön, még ha nem is tanít mindig ha látják hogy valami gond van mert (sajnos) nagyon hamar kiül az arcomra...

Van akinek én is azt szoktam mondani hogy minden oké, de ha olyan akiben megbízom akkor általában vagy annyit mondok hogy hosszú (nem hülye látja hogy gond van csak épp nincs kedvem elmondani) vagy elmondom hogy mi van. Ha segíteni nem is tudnak sokat, könnyebb már ha csak el is mondom

2019. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!