Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nálatok volt olyan, hogy egy...

Nálatok volt olyan, hogy egy tanár vagy diák ittasan ment iskolába?

Figyelt kérdés
Hogyan viselkedett, miből jöttetek rá erre?
2019. okt. 4. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Onnan, hogy én ittam. :D
2019. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen sokszor. Nyilván középiskolában.
2019. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

volt


gimisként visszamentem a volt általános iskolámba, ami egy szigorú elit suli volt


a volt osztálytársam huga matt részeg volt a barátnőjével,bűzlöttek a royal vodkától

2019. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy osztálytárs, aki 10-ből 9 alkalommal be volt tépve.

Két tanárunk volt zugivó. Az egyikük nagyon rosszul is nézett ki egy darabig, de aztán abba hagyta az ivást mert elkezdett helyre jönni a magánélete. Jó volt ránézni. Sokan nem kedvelték mert szigorú volt, de én jóban voltam vele.

A másik tanárunkat szintén csíptem. Ő az a típusú ember volt, akinek akkor nem remegett a szerszám a kezében, ha megvolt a kezdő adag. A nap végére mindig borvirágos orra volt. De irdatlan nagy arc volt, imádtuk őt is! Sokat tanultam tőle. Igazából mindkét tanárnál max a szag árulkodott, de egyébként nem sok jele volt. Funkcionális alkoholistának hívják az ilyet asszem.

A kis füves barátunk meg általában eldőlt az első padban és végighorpasztotta a fél napot. Már rá se szóltak. Végül azt hiszem sikerült érettségit tennie kétszeri nekifutásra, de nem vagyok benne biztos.

De volt olyan munkahelyem is, ahol az egyik karbantartóról mindenki tudta, hogy iszik mint a gödény, viszont se balesete nem volt, se nem látszott a mozdulatain. Jó szaki volt, ezért nem bántották és amúgy se volt már sok hátra neki nyugdíjig hát megtűrték. Ha már a tizensokadik évét taposta, hadd maradjon alapon. Mondjuk amilyen emberek ott dolgoztak még mindig ez az alkoholpista volt a legnormálisabb, de ebbe most ne menjünk bele. Nem is maradtam 2 hónapnál többet és az is sok volt.

2019. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk tanár volt.

Ha valaki a közelébe került, konkrétan másnapos lett, annyira tömény szeszszaga volt.

2019. okt. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Középiskolában volt egy gyerek aki bedrogozva, részegen ment. Egy tanár volt aki szólni mert érte, őt szembe köpte. Kapott egy beírást, ennyi.

Annyira nem tudom hogy viselkedett, nem az én osztályomba járt...hangoskodott, szitkozódott.

2019. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Feladatokat adott önálló munka gyanánt, kiment tíz percre, hogy dolga van, utána pedig beletört a nyelve a tételekbe.
2019. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nálunk az igazgató maga szokott napi szinten piálni látni érezni. Az iskola első számú embere és bűzölög a piától.


Volt hogy úgy támogatták ki az épületből mert annyira részeg volt.

Volt értekezlet ami elmaradt mert mire 14 óra lett és kedződött volna a diri beivott és kiterült az irodában.


Egyházi iskola. Hol másutt tűrnének meg egy ilyet.

2019. okt. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!