Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kellene tennem? Törődjek...

Mit kellene tennem? Törődjek bele vagy cselekedjek?

Figyelt kérdés
Az osztályomba egy elég csendes vagyok de ha megszólalok az üt. Ezért is vagyok jóban szinte mindenkivel. Egyedül ülök de sokszor jönnek hozzám beszélgetni. Kivéve a fiúk egy részét. Ezek a fiúk inkább nyominak néznek. De eddig nem bántottak. Ma volt az első nap hogy piszkáltak. Konkrétan a vállamat bökdösték meg az oldalamba böktek egy előadás közben azon nevetve hogy nem szólok semmit. Egyszer hátra néztem és nevettek és énis elmosolyodtam és utánna már hagytak. De valamiért egésznap rajtam nevedtek. De ami zavar hogy vannak olyan osztálytársaim akikre már nagyon rászáltak. Az osztályomba nagyon szép lányok járnak. Rájuk is rászáltak és fogdossák őket. Ez engem nagyon zavar. Szerintem őket is de elnevetik. Meg nyilván próbálják lerázni magukról. De most már oda mennek és nem csak egy ,,veletlen kar simítas" hanem rávágnak a seggükre meg a derekukat és folyton csúszik le a kezük meg a lábukat stb. De látom hogy zavarja őket. Masik bajom hogy nem birom megvédeni őket se meg magam se. Alapból se tudok nagyon kiálni magamért de ők 5-en vannak plussz az egyik küzdősportot is űz.

2019. okt. 4. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Ez büntetőjogi kategória, úgyhogy szóljatok a felnőtteknek!

Elég a hangadót lekapcsolni az 5-ből.

2019. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam de a lányok nem fognak bele menni...túl sok macera meg amúgyse csinálnak sajnos velük szinte semmit.
2019. okt. 4. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A lányoknak mibe kéne belemenni?

Nem kell a beleegyezésük ahhoz, hogy odamenj az ofőddel együtt az igazgatóhoz, hogy ez és ez az 5 fiú fogdossa a lányokat.

Vagy kérd meg a szüleidet, hogy ő tegyék ezt meg.

2019. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem foglalkozz inkább magaddal, nem kell a többieket is megvédened. Elég ha magadat véded.


Rosszul is elsülhet ha mindenkiért próbálsz kiállni, lehet ők meghátrálnak ha beszélni kell a zaklatásról amit művelnek a fiúk és egyedül maradsz. Tudni fogják hogy te "árultad be" őket és utána kegyetlenül zaklatni fognak.

Csak magadért állj ki. Ha bökdösnek akkor szólj vissza valamit vagy bökdöst te is őket mintha te is játszanál. Valamit reagálj. Ha hagyod magad némán, csak jobban csinálják, mert látják hogy nem mersz semmit se szólni. Tapasztaltam a dolgot sajnos.

2019. okt. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!