Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem akarok dolgozni de...

Ha nem akarok dolgozni de muszàj lesz akkor hogy törödjek ebbe bele?

Figyelt kérdés
Fel akarnak venni egy kis üzembe. Kénytelen vagyok vàllallni. De én nem szeretek se koràn kelni se dolgozni. Nagyon lusta ember vagyok ha lenne biztos mód a halàlra és nem sajnàlnàm a csalàdot szerintem elöbb mennék a halàlba mint hogy dolgozzak. De ez most nem opcio kenytelen vagyok. Hogy lehet ezt feldolgozni??

2019. ápr. 30. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan
2019. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
A többség így van ezzel.
2019. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Mi az, hogy kénytelen vagy? Ma már nem kötelező dolgozni.
2019. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De akkor honnan lesz pénz??
2019. ápr. 30. 22:35
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
El fog csábítani a sötét oldal.
2019. ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Elég buta gondolkodás ez, sok embernél csak a szöveg megy, és megnézheted mekkora %-ban kel fel a paraszt 3-4 órakor, hogy 6-ra beérjen a melóba. A nagy átlag ezt csinálja, mert nincs esze.


Mondjuk mit keresnek Hollandiai erotikus munkán Ukrán huszonévesek, pedig nekik is van/volt más opció, beállni a sorba, és polgári munkát végezni. De erkölcs és gyomor híján sok nem kell hozzá, és bizonyára szakít vele, jobban mint egy édesség üzemben eltöltött 8-12 órával.


A cigánynak sem azért húzza a nyakát kiló arany, mellette nagy fekete autóval, mert korán kelős típus, én ismertem olyat aki már kétszer is volt börtönben, intézetis létére munkát sosem látott, bekerült a dolgokba, és éli világát, leszarja hogy 15-20 litert eszik a a 7-8 milliós mercije.


Aki ért a bűnözéshez az jó pénzekhez jut hozzá, aki meg ötlettelen, ki van szolgáltatva másoknak, függ a törvénytől stb, az járja az állásinterjúkat, és kuncsorog a munkáért, bizonygatva hogy milyen lelkes.

2019. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

„De akkor honnan lesz pénz??”


Jaaa, hogy neked az is kéne? Így már értem a problémádat. De minek kell az neked? Menj ki Bécsbe koldulni!

2019. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Ez az elet. Ha nem akarod ezt csinalni tanulj. Csak az a baj mo-n mar ugyse viszed semmire. Remenytelen birkak nonek bele egy mafiakormanyba. Es ok ezt kihasznaljak, meg is erdemli a csocselek.
2019. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Két opció van; vagy megnyered a lottó ötöst vagy keresel olyan munkát, aminek a beosztása kedvező és nem igényel sok energiát.


Pl direkt délutáni vagy éjszakai műszakra meghirdetett állást keresel, akkor a "Nem szeretek korán kelni" rész ki is van pipálva.

2019. ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, elég gyerekes a gondolkodásmódod. Ha nem dolgozol (mert nem szeretsz/akarsz) akkor nem lesz pénzed így a megélhetésed kétseges.


Persze több lehetőséged is van:

1. Találsz magadnak egy balekot aki eltart téged az életed végéig.

2. Örökölesz vagy nyersz annyi pénzt ami elég lesz az eleted végéig.

3. Szerzel valahogyan néhány ingatlant aminek kiadásával eléldegélsz.

4. Az aluljáróban kéregetsz (ez szerény megélhetést biztosít)


Nem lehetetlen mert sokaknak sikerült ez már de ehhez nagyon tehetségesned kell lenned valamiben amit most nem írnék ki ide mert a moderátorok egy életre kitiltanának innen.

2019. máj. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!