Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi szamit nyalizasnak?

Mi szamit nyalizasnak?

Figyelt kérdés

Egyik tanarommal ebben a tanevben neha beszelgettunk. Elotte sosem.

Az osztaly kapott valamilyen palyazatot, ami az o orajahoz kapcsolodik, igy segitseget is tole kertunk. De neha beszelgetunk masrol is, ami feljon. Multkor peldaul ajanlott nekem par konyvet, ami meg a tantargyhoz is kapcsolodik. En pedig el is olvastam az egyiket.

En ezt nem hiszem, hogy nyalizas lenne, sot. Viszont baratnom mindig azzal jon, hogy en hogy nyalizok mar a tanarnak.

Konkretan mi is szamit nyalizasnak?



#tanár #diák #Nyalizni
2019. okt. 6. 08:12
 1/5 anonim válasza:
100%
Ez nem számít nyalizásnak. Szerintem az jó hogyha jó a tanár-diák kapcsolatod a tanárokkal. Nyílván ezt túlzásba nem kell vinni, de hogyha tényleg csak ennyi, az nem nyalizás
2019. okt. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem számít annak.
2019. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden ostoba szerint nyalizik az, aki tizenévesen nem a kortársaival lóg, hanem a tanulás és a tudás érdekli - és ennek jelét is adja, pl. úgy, hogy a tanárhoz fordul segítségért, könyvekért stb.


Én konkrétan többé nem tekinteném barátnak azt, aki nyalizásnak tekinti azt, hogy szaksegítséget kérek egy szaktanártól a munkámhoz.


A nyalizás az, amikor minden eszközzel fel akarod hívni a a tanár figyelmét, kizárólag önös érdekből, azért, hogy valamikor majd ezt kihasználd - tudván azt, hogy abszolúte nem érdekel az, amit tanít, az, amit csinál, csak jó jegyeket akarsz tőle kapni.

2019. okt. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nyalizás.
2019. okt. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tanár vagyok. Az a tanár feladata hogy azt tegye amit a tied és egyáltalán nem tekinti senki nyalizásnak ha végre sikerül egy diákkal a tanórai felelés-dolgozat viszony helyett ilyen kapcsolatot kialakítani. A tanárok ezt szeretnék elérni minden diákkal - soha nem tekintik az ilyet nyalizásnak.

Nyalizás az lenne ha csak odamennél a szünetben hogy jaj de szereted az óráit, mert ő a legjobb tanár, meg hogy milyen jól áll neki a ruhája vagy hogy csak az ő kedvéért megnéztél egy videót vagy elolvastál egy könyvet meg ő ooooolyan érdekesen beszélt a témáról hogy kedved lett hozzá - és valójában le se sz*rod az egészet, csak játszod a fejedet.

Az a "barátnőd" csupán irigy és ostoba. Ne foglalkozz vele, csak annyit mondj neki, hogy ő is nyugodtan jöhet a tanárodhoz és neki is szívesen segít majd a munkájában ha akarja.

2019. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!