Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gólyáknak szivatások?

Gólyáknak szivatások?

Figyelt kérdés
Egyénileg lehet szivatni a kis gólyákat. Nem kell semmi extrém csak olyan amin jót lehet nevetni.

2019. okt. 13. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A saját tanáraidtól kérj ötletet, akkor biztos, hogy nem lesz belőle gond. Meg nekik ötleteik is vannak, sok mindent láttak már.
2019. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%

Nekünk nem volt semmi extrèm, mert reformàtus suli volt. Azt tudom, hogy làthatósàgimellènyben kellett megjelenni két oldalra felfogott hajjal és valami fogkrèmes golyót kellett enni, a fiúknak meg csajnak kellett öltöziük. Aztán fèllàbbal esküt kellett tenni, de utána tök jó hangulat volt, mi mondjuk lelèptünk hamar, mert mentünk tovább bulizni, de nem volt rossz. Mondjuk én "sütit" nem ettem.

Leírtam, hátha megihlet valami, de tényleg a tanárokat kèrdezzètek, majd ők mondanak dolgokat.

2019. okt. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nils válasza:
100%
Miért írsz fordítottvékezettel?
2021. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!