Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A gólya szívatások durvák...

A gólya szívatások durvák szoktak lenni? Ugyebár a gólyákat első hétben szívatják. Valaki párat tud mondani? én most megyek 9. -be.

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem, a 99%-a szánalmas inkább, főleg gimiben.
2014. máj. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
A lepra helyeken van csak ilyen. Nekem se gimiben, se egyetemen nem volt semmi szivatásom a felsőbbévesektől. Valahol viszont hagyomány hogy a lehető legjobban meg kell alázni a gólyákat.
2014. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
értem
2014. máj. 25. 23:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
NE szarj be nemfognak szétalázni. Egyébként is főleg az ismertebb gyerekeket szokták szívatni.
2014. máj. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Persze gólyahéten lehet, hogy majd pelenkát kell hordanotok, vagy cumival a szátokban kell közlekedni, de semmi egyéb... :D Meg aztán, senki sem tartatja be.
2014. máj. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Gólya szívatás??? Nekem ez valahogy kimaradt. Mi valahogy mindig sz*rtunk a új 9.-esekre.
2014. máj. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, többnyire játékok vannak, abban vannak idiótább feladatok de ti döntitek el ki mit vállal.


Általában elvárják a beöltözést. Pizsama, mamusz, táska helyett vödör, fiúkra lányruha, lányokra zsák. Lányoknak sminknélküliség vagy teljesen előnytelen smink, mondjuk szétkent rúzs, Frida Kahlo szemöldök, vagy szemcerkával mázolt borosta.


A többi meg vetélkedő. Írj verset egy tanárról bizonyos szavak használatával, kisebb sorversenyek, csukott szemmel sminkelés ilyesmi.


Nálunk a gólyahét nem az első héten volt és ilyenről még nem hallottam. Felénk ez november végére, decemberre esik és mindenhol ilyen játékos hülyeségek vannak.


Csak úgy brahiból senki nem szívatja a törpéket, szóval amiatt ne aggódj, hogy az első héten nektek esnek, nem egy amcsi filmben élünk.

2014. máj. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
Ezek vicces feladatok, játékok szoktak lenni, kb ovisoknak valók. Ne parázz már, csak nevetségessé teszed magad ezzel.
2014. máj. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk kutat kellett fúrni, ami azt jelentette hogy egy 5 forintos volt a földön és a mutatóujjaddal rajta körbe körbe körözted ugye lehajolva.

Zacskóba kellett friss levegőt gyűjteni körbe futva az udvart.

Hangosan kórusban végig kellett mondani a nagyon hosszú iskolánk nevét, hogy megtanuljuk hova járunk.

Az egész osztálynak táncolni és énekelni kellett a nád a házam tetejét, a mókuskát, meg ilyen gyerekdalokat.

Szájjal kellett meghámoznunk egy citromot.

Vizes tálból szájjal kivenni almákat.

pelenkából nutellát kinyalni.

Volt nálunk szecska-király és szecska-királylány.

Ők a nagyszájúak voltak, nekik külön feladatik voltak.

Hú már többre nagyon nem emlékszem.

Fújkáltak minket mindenféle büdös kölnivel meg pacsmaggal.

pizsamába kellett lennünk, és csákóval a fejünkön.

Szóval semmi extra nem volt :D

23/l

2014. máj. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
nálunk odáig fajult, hogy megerőszakoltak...
2014. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!