Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárnak van ahhoz köze ha...

Tanárnak van ahhoz köze ha két azonos nemű diák az iskola előtt egymást csókolgatja?

Figyelt kérdés

Nincs tanítási idő még/már, nem az épületben hanem előtte... tanárnak ehhez köze van?

Szerintem ha nem tetszik neki nézzen másfele és ennyi.


2019. okt. 17. 15:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%

nem azzal van a gond, hogy két fiú vagy két lány, hanem hogy ezt miért az iskola előtt kell csinálni?

nekem volt tanárom, aki beszólt volt osztálytársamnak, hogy ne márt ezt itt (egy fiú és egy lány volt a két smároló)

nekem ez így elég provokatív teljesen független attól, hogy heterok vagy melegek csinálják

legközelebb menjetek kicsit messzebb

2019. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
40%

Nem, kispajtás, ne ő nézzen másfelé, te ne csináld nyilvánosan! És ennyi.

Nem tolerálod, hogy neki nem tetszik, hogy az utcán csinálod?

2019. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
23%
Nálunk mindig beszóltak a folyosón nyalakodó pároknak (heterok voltak), volt hogy be is küldték őket a terembe. Egy puszi oké, de a “csókolgatás” nem nyilvános helyre való, ha hetero, ha meleg
2019. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%

Annyira imádom ezt az álszent kettős mércét...

Most jönnek a nagy megmondóemberek, akik szerint csak szánalmas és elvetemült heterók csókolják meg egymást közterületen...

Aha, tényleg...

Kíváncsi lennék egy hiteles kimutatásra, hogy vajon az összes mai heteroszexuális pár hány százaléka nem csókolózott soha közterületen, buszon, vonaton, iskolában? Gyanítom, elég alacsony lenne ez a szám. Csak ugye azzal senkinek nincs baja. De ha egy meleg pár kézenfogva sétál, akkor máris hadba vágják magukat ezek az alkalmi erkölcshuszárok.

Egyébként meg:

1. Az iskola területén az iskola szabályai vonatkoznak a tanulókra. Ilyenkor szólhat, bár szerintem elég prűd marhaság azon fennakadni, hogy két tinédzser között elcsattan egy csók. Attól, mert iskola, még nem kéne azt képzelni, hogy az egy más univerzum.

2. Közterületen a tanárnak semmi köze hozzá, hogy a törvény adta szabadság keretein belül ki mit csinál. Gondolom, az iskola nem alakított ki egy saját kis járdarészt a területén, így az már kőzterület akkor is, ha közel van az iskolához. Ennek ellenére sok iskolában (főleg a sznob helyeken) szeretnék a tanulók minden apró-cseprő iskolán kívüli dolgát beszabályozni. Dolgoztam olyan helyen, ahol a "házirendben" még az is meg volt határozva, hogy szabadidejében utcán és tömegközlekedési eszközön hogyan öltözzőn és viselkedjen az ember. Az már más kérdés, hogy egy jogi ellenőrzés során az a házirend mocskosul elhasalna.

3. Akár szabad, akár nem; illik másokra tekintettel lenni. Az, amikor vadul nyalják-falják egymást, az bizony tud zavaró lenni. Akkor is, ha egy cuki heteró párról van szó, meg akkor is, ha két dögös leszbi nőről. Az, ha két ember kézenfogva jár, bőven belefér. Egy-két csók is. Ez csak azokat zavarja, akik keresik, hogy mibe köthetnének bele. Az, amikor a buszon Győrtől Csornáig azt kell hallgatnom, ahogy a mögöttem ülő pár cuppog meg nyögdécsel, az már a zavaró kategória tud lenni.

2019. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
4%
Nem normális+nem kell provokálni a jóérzésű embereket.
2019. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Metionin ***** válasza:
69%
Attól függ hogy mi van a házirendben. De az én véleményem szerint a nyilvános nyalakodás undorító, tök mindegy hogy milyen nemű emberek csinálják. Adjanak egymásnak puszit, ölelést, oké de a nagy nyálas smárokat meg a másik alsóneműjében turkálást hagyják meg otthonra.
2019. okt. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
38%

még szép, hogy van

az ilyen undorító, gusztustalan viselkedés nem az iskolába való

2019. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a tanar dolga! Iskola elott szexelni, nyalni falni egymast, bagozni, drogozni kifejezetten nem szabad, de mas helyen sem illik. Ez identitastol FUGGETLEN dolog, csak valamiert te vagy eloiteletes ha azt hiszed a massag miatt szol meg a tanar. Ilyen alapon kefeljenek a villamoson is mellettem meg csattogva nyalakodjanak ha nem tetszik ne nezzek oda? Tenyleg ilyen vilagot akarsz? Mert allitom van par dolog ami szerintem mar neked se tetszene, de akkor az a jo hozzaallas hogy ne nezz oda? Nem jo ha betartunk egy alapveto erkolcsi normat ami mindenkinek megfelel? Vagy szerinted mi a tarsadalom, kultura jelentosege?
2019. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

ööö hadd kérdezzem már meg!!!!!

A FÉL ISKOLA ott enyeleg suli előtt után a ház előtt. nyalják falják egymást.


HOGY LEHET AZ hogy a kutya se szól rájuk hozzájuk emiatt?

De ha két fiú

akkor aztán hűűűűhhha mi lesz.....


Nem kettős mérce ez? Hát ha nekik szabad (és szabad...a kutyát se érdekli) akkor tán nekem is nemde?


Vagy mi a baja a tanárnak ? Hogy mi meg merjük tenni azt amit ő is szeretne (szeretett volna) csak sose mert?

Látens homi? És b***ssza a csőrét hogy hát néééé ezek azt csinálják.... amit én is akartam volna amikor kamasz voltam. de nyúl voltam hozzá??

Szerintem erről szól az egész nem másról.


Ja és annyiban nekem tök8 hogy tőlem aztán rám szólhat és akkor mi van? A nagy semmi. Mi lenne. Rám szól én szarok és ennyi.

2019. okt. 17. 20:10
 20/23 A kérdező kommentje:

"Nem jo ha betartunk egy alapveto erkolcsi normat ami mindenkinek megfelel?"


De akkor azt mindenki tartsa be!! nem úgy hogy te csinálhatod kit érdekel de ha más csinálja hát azt már nem.....

Kettős mérce na ez az ami NEM!!

2019. okt. 17. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!