Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom társasága hiányzik...

A tanárom társasága hiányzik vagy beleszerettem volna?

Figyelt kérdés

Felnőttképzés keretében volt egy tanárunk, aki elég érdekes személyiség szerintem, egészen megkedveltem. Az osztálytársaimmal nem igazán jöttem ki jól, nem tudtunk miről beszélgetni, de tanárral több közös témánk is volt, néha beszélgettünk folyosón, vagy óra után. Mindig tudott valami érdekeset mesélni.


Most hogy már nincs óránk nem találkozunk, és hiányoznak a beszélgetések, szivesen megismerném, beszélgetnék még vele és eléggé elszomorít, hogy tulajdonképpen nem találkozunk többet.


Korábban is volt egy hasonló tanárom, de ő nő volt. Vele kapcsoltban is hasonlóan éreztem, szerettem volna jobban megismerni, meghallgatni a véleményét különböző témákról. Végül úgy alakult, hogy vele kapcsolatban is maradtunk és tudtunk néha beszélgetni is, így kicsit jobban megismerhettem, aminek nagyon örülök.



2019. szept. 8. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez így egyelőre talán csak szinmpátia részedről. Viszont felnőtt emberek vagytok, így simán keresheted őt így képzésen kívül is! 🙂


(Mellékes dolog, hogy én pl nem hiszek a férfi-nő barátságban, tehát előbb-utóbb itt jöhet egy vonzalom és szerelem, ha jól értelmezem a homályos részeket.)

2019. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Barátságnak én sem gondolnám, annyi közös témánk azért nincs. Csak érdekesebb témákról, hobbik kapcsán jól eltudtunk beszélgetni ha volt valami újdonság, érdekesség.

Vagy mint egy távolabbi barát, akivel 1-2 évente találkoztok, és 1-2 órát tök jól elbeszélgettek, kivel mi újság.

2019. szept. 8. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresd ki és jelöld be Facebookon.
2019. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs fent
2019. szept. 8. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Tanármániád van?

Nincs senki, aki szívesen beszélgetne veled? Aki szívesen töltene veled minőségi időt?

Hidd el, vele emiatt mindenféléről, mindenkinél jobban el tudnál beszélgetni, ha rá figyelsz.

2019. szept. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem igazán van, de leginkább a minőségin van a hangsúly.

És általában a tanárimmal jobban kijövök, mint a kortarsaimmal.Ők mindig tudnak valami érdekeset mesélni, mindig "tanítanak" valami újat. :)

2019. szept. 9. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelem, hanem benne látsz egy támaszt, amit pl szülőkben, barátokban nem látsz meg. Ez azzal is előfordul akit imádnak a szülei és vagy 100 barátja van meg azzal is, akivel senki sem törődik
2020. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!