Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek halt már meg osztálytár...

Nektek halt már meg osztálytársatok / iskolatársatok?

Figyelt kérdés
Én most olvastam egy nagyon felzaklató cikket, miszerint egyik régi diák aki ugyanabba a suliba járt mint én, öngyilkos lett. Nem ismertem, mert ez kb 7 éve volt, de nagyon megérintett, hiszen egy nagyon jó tanuló gyerek volt, de sajnos az osztálytársai csúfolták. Egy olyan gyerek volt aki könnyű volt szapulni. Alacsony, szemüveges, göndör hajú, okos. Sajnos ezt a szülei nem vették észre. A gyerek utolsó üzenete az volt egyik barátjának “ Otthagytál “. Aztán megszökött, és felmászott, a villanypóznára, ami halálra sütötte. 😪 Tőletek, azt szeretném kérdezni hogy volt - e hasonló? Hanyadikban volt? Hogyan történt?

2019. okt. 20. 23:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Nekem halt meg osztálytársam, elég megrázóo volt rémálmaim voltak utana durva volt.

De őt a rák vitte el nem a villanyoszlop.

2019. okt. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Gimnáziumban 9 vagy 10es lehettem (5 éves kéttanyelvűbe jártam). Pár évvel fölöttem járót elütötte a vonat.


Végül nem tudtam meg hogy öngyilkosság vagy csak figyelmetlenség okozta, de egy vonatot nehéz nem észre venni.


Már 22 éves vagyok és egy volt osztálytársam leugrott egy TV torony szerűségról ha jól tudom, a lábaira érkezett és szilánkosra törte a medencéjéig minden csontját.


Az egyik lábát amputálták, a másikat le akarták, de előtte megvárták míg tudnak vele kommunikálni, hogy megtehetik-e, amit amúgy nem fog tudni használni, mert olyan szinten szilánkosra tört a medencéje, hogy soha többé nem tud sulyt rakni rá, meg persze a gerincével is történt valami, ami ahogy legutóbb hallottam még operáltak és még nem dölt el, hogy teljesen lebénul-e.


(Vagyis már valószínűleg minden kiderűlt, de azóta nem hallottam többet a dologról)


Most egyetemen meg nem tudok senkiről, pedig itt is biztosan történt már valami.

2019. okt. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Ajjaj igen. Ált.iskolában évfolyamtársam agyvérzésben. Köz.iskolában többen is balesetekben. Szőrnyű! Aki csúfolódik, belegondolhatna ilyenekbe is, hogy
2019. okt. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
* akár miatta is öngyilkos lehet valaki. De sajnos a legtöbb ember szétszekálja a gyengébbet, ő éli tovább a földi életet, a másik meg fent éli már az élét!
2019. okt. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
* az életét
2019. okt. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Iskolatárs igen. Emlékszem, a mosdóban voltunk, és sírva beszaladt egy lány, mi megkérdeztük, mi a baj, és mondta, hogy egy osztálytársa családostul meghalt szénmonoxid mérgezésben.
2019. okt. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez Kecskeméten volt,igaz?A fiú nagykőrösi volt.Engem is megérintett.Nagyon sajnáltam szegényt.
2019. okt. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%

Csalánba nem üt a ménkű, ahová én jártam, ott legfeljebb baltával fenyegette egymást a két Rostás család az iskola előtt, vagy rendőr vitte el a bukott osztálytársunk, mert drogot árult.


Két olyan eset volt, mikor valaki súlyosabban megsérült az adott iskolában. Az egyik én voltam, mikor elütött egy motoros, míg a másik egy osztálytársam, akit összevertek az iskolatársak.


Egyébként nem szabad felvenni az ilyesmit, ha nem ismerted személyesen. Csak magadnak ártasz vele.

2019. okt. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld.
2019. okt. 21. 08:16
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy közeli barátnőm testvére öngyilkos lett.


Egyetemen valaki drogtúladagolásban halt meg.

2019. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!