Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek halt már meg osztálytár...

Nektek halt már meg osztálytársatok / iskolatársatok?

Figyelt kérdés
Én most olvastam egy nagyon felzaklató cikket, miszerint egyik régi diák aki ugyanabba a suliba járt mint én, öngyilkos lett. Nem ismertem, mert ez kb 7 éve volt, de nagyon megérintett, hiszen egy nagyon jó tanuló gyerek volt, de sajnos az osztálytársai csúfolták. Egy olyan gyerek volt aki könnyű volt szapulni. Alacsony, szemüveges, göndör hajú, okos. Sajnos ezt a szülei nem vették észre. A gyerek utolsó üzenete az volt egyik barátjának “ Otthagytál “. Aztán megszökött, és felmászott, a villanypóznára, ami halálra sütötte. 😪 Tőletek, azt szeretném kérdezni hogy volt - e hasonló? Hanyadikban volt? Hogyan történt?

2019. okt. 20. 23:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%
Felettem lévő évfolyamon halt meg két srác autóbalesetben. Nem ismertem őket, de azért megérinti az embert, ha valaki ilyen fiatalon eltávozik.
2019. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, de anyukámnak halt meg anno osztálytársa - valaki a családból kiment gombát szedni az erdőbe, és azt ették otthon vacsorára. Rossz vége lett. :(
2019. okt. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy általános iskolai évfolyamtársam öngyilkos lett. Ismertem, emelt matekra együtt jártunk. Általános iskola végén elkezdett drogozni, valami csaj ügy miatt depressziós volt. Sokat fogyott.

Középiskolás voltam, talán az első vagy második félévben kaptam a hírt hogy öngyilkos lett. Felakasztotta magát.


Volt egy másik, akit zaklattak középiskolában. Ok nélkül ment a zaklatás, teljesen normális volt az illető. Nem bírta, egy idő után bulémiás lett, és később öngyilkos próbált lenni. Nem sikerült neki.

2019. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Iskolatársam, edzőstársam volt a fiú. 4 év volt köztünk, mikor mi 5.-esek lettünk, ők akkor ballagtak, testvér osztály voltunk, sokat láttuk őket. Akkoriban csak a nevét tudtam, később átigazolt a mi egyesületünkbe, több közös edzésünk volt, meg napi szinten láttam a pályán. Emellett ismertem a baráti körét, az unokatestvérével mi is sokat lógtunk együtt. 5 év elrepült, magánéleti és szerelmi problémákkal küszködött, egyetlen szó nélkül hagyta itt a Földet. Még a legjobb barátai, édesanyja sem tudott a szuicid jellegű gondolatairól. Könnyek, fájdalom és gyász követte az ő halálát.


Mai napig emlékszem a játékos mosolyára, önfeledt nevetésére. Örömöt vitt mások életébe jelenlétével, mint egy tündöklő csillag a sötétségben. Kegyetlen az élet!

2019. okt. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Volt általános iskolai évfolyamtársam felakasztotta magát középiskolás korában, mert visszautasította egy lány.


Gimiben egy évfolyammal felettem járt egy lány, aki a huszas évei elején halt meg rákban.

2019. okt. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!