Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Felnőttképzésre járok még...

Felnőttképzésre járok még másfél hónapig fog tartani. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Szóval 2 hete járok erre az élelmiszer és vegyiáru eladó tanfolyamra. Az első három napban jelentkeztem mondtam amit tudtam.Utána ez megváltozott. A tanárnő nekem nem magyaráz. Rám sem néz. Olyan mintha ott se lennék. Miután ezt észre vettem h mindenkinek magyaráz csak nekem nem és a jelenlétem sem érdekli abba is hagytam a jelentkezés és még visszahúzódóbb lettem. Amúgy is elég nehezen nyitok mostanában emberek felé. Szorongással tölt el ha mások előtt megkell szólalni és ha néznek és azon gondolkozom mi járhat a fejükben. Mit gondolhatnak rólam és ez fel is erősödött még jobban. A tanár kérdez vmit és mivel látom h nem vagyok neki szimpatikus így nem is válaszolok mert tudom h úgyse érdekli. Nem tudok másra gondolni mint hogy nem vagyok neki szimpatikus és ez engem olyan szinten bánt. Már magamban keresem a hibát és már a tananyaga se tudok koncentrálni. Alig szólít fel. van h megse nézi amit kikell tölteni nyomtatványokat.És az a legrosszabb ebben h én nem is ilyen vagyok.Nem vagyok egy mimóza egy tutyi mutyi alak egy kuka (csendes) ember. Mit csináljak? Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Sokat segítene ha elmondanatok ha voltatok már ilyen helyzetben.elore is köszönöm és légyszíves most semmi negatívumot ne írjátok!
2019. nov. 1. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Csendes = kuka (mimoza, tutyimutyi) ember?
2019. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szakmáért csinálod. Nem azért, hogy a tanárral jóba legyél.

A cél lobogjon a szemed előtt. Más 4 évet is kibír egy elviselhetetlen tanárral, másfél hónapod van hátra, nem szabad feladni ilyen miatt, hogy úgy érzed nem szimpatizál veled.

Gondolom sok voltál neki, másokat nem hagytál érvényesülni. Én nem is értem egy képzésen mit kell annyit jelentkezni. Oktat, te figyelsz és tanulsz, vizsgázol és ennyi. Itt nem kell nyalizni meg stréberkedni. Fogd vissza magad, tanulj, koncentrálj a célodra. A célod a képesítés. Nem a szociális kapcsolatok mélyítése a képzés alatt.

2020. nov. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!