Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak hogy békén...

Mit csináljak hogy békén hagyjanak? Miért kell mindig oda jönni hozzam? Mit akarnak?

Figyelt kérdés

Suliba szünetben szoktak fiúk odajönni hozzánk és nyomulnak nagyon rendesen rám tapadnak, és olyan rossz hogy nem értik meg hogy semmi kedvem velük beszélgetni, fbt főleg nem fogom megadni nekik és ma ezzel zaklattak 3man egyszerre hogy a fbm mondjam meg nekik.

Tényleg nem vagyok szép nem festem magam, normálisan öltözködöm nem rakom ki semmim, sovány vagyok nagyon. Még pattanasaim is vannak nem tudom mi tetszik annyira rajtam mindenkinek.


2019. nov. 4. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát figyel ha ennyien rád tapadtak, az csak is azt jelentheti hogy jól nézel ki, van kisugárzásod, vagy aranyos vagy vagy kitudja ezt így látatlanban nem tudjuk megmondani. De egy kissé önbizalom hiányosnak írtad le magad, szeresd egy kicsit jobban magad kérlek, köszi. Csinálni nem tudsz semmit, valószínűleg felakarnak szedni vagy ezer egy oka lehet ezt csak ők tudják. Szokd meg mert még kb 30-40évig ez lesz férfiak terén, h ha akarod ha nem valaki mindig csapni fogja neked a szelet. (ha kapcsolatban vagy ha nem) De valószínűleg te is tudod mit akarnak a fiatal fiuk a fiatal lányokkal. Az is lehet h egy bomba csaj vagy csak te nem látod. f/26
2019. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zsombi55 ***** válasza:

Vannak akik az egyszerűt és vagy a vékonyat kedvelik. A pattanások is sok esetben elmúlnak idővel, vagy kevesebb jön elő.


Egy lehetőség, hogy szólsz az osztályfőnöknek, hogy csináljon valami t. Ha az nem jó/működik lehet a titkárságon (egyes helyeken az aligazgató is foglalkozik ilyesmivel). Ha nem akarod te akkor mondd el otthon, hogy mi történik és, hogy milyen eredményt szeretnél. Ha én szülő/nevelő lennék vagy a fiúk szüleinek "szólnák" vagy egyenesen az iskolában az osztályfőnöknek, és ha semmi nem változna jobbra akkor egyenesen az igazgatóságta mennék.

2019. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok osztalyfonokhoz ilyennel nem akarok menni mert kisgyereknek fog nézni és a többiek is kiröhögnenek ha megtudnák.
2019. nov. 5. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!