Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Már köszönni se akarnak? Ti...

Már köszönni se akarnak? Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Idén valahogy egyre jobban utálnak az osztálytársaim és gőzöm nincs miért. Volt akivel még tudtam beszélgetni meg kedves volt de az utóbbi pár napban ezek a személyek "elfejtettek" köszönni. Legszívesebben én se köszönnék nekik többet, de akkor meg azt hallanám vissza hogy a hátam mögött bunkó p*raszt vagy mert nem tudok köszönni. Esetleg ennyire probléma hogy kicsit csendesebb meg visszahúzódóbb vagyok? :(


16/L



2019. márc. 20. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Tartsd fent ezt a gesztust, ebben különbözik, hogy te nem alacsonyodsz le más szintjére.
2019. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán valaki elterjesztett rólad valamit, amit nem tudsz.
2019. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mindig köszönj legyél illedelmes ne hagyd, hogy elvegyék ezt tőled.

Most lehet nagy menőnek tartják magukat ez ilyen időszak sajnos.

Határozottan, hallhatóan köszönsz? + esteleg mosolyogsz mellé :D

Van egy fiú osztálytársam aki szintén visszahuzodó és alig lehet hallani ha köszön nekünk.

2019. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönnék, mosolyognék mellé, azt elengedném, hogy nem köszönnek vissza - el kell érned, hogy ez ne hasson ki a hangulatodra, bár tudom, nem kellemes érzés. A szeretetüket nem vívod ki vele, de legalább nem alacsonyodsz le a szintjükre.


De, ha mégsem köszönnél, mert úgy eldurvulna a helyzet;


"Legszívesebben én se köszönnék nekik többet, de akkor meg azt hallanám vissza hogy a hátam mögött bunkó p*raszt vagy mert nem tudok köszönni"


- Akkor pedig visszaszólhatsz, hogy ők se köszönnek, szóval lényegében ők is azok.

2019. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!