Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan puskázzak az első...

Hogyan puskázzak az első padban? SOS

Figyelt kérdés
Igen, tudom sok ilyen kérdés van de én más helyzetbe vagyok...Szóval hétfőn írunk tz-t természetismeretből, nekem könnyebb dolgom van mert megtaláltam a dogát az interneten...:D Csak az a gond hogy ma a mamámnál voltam egész nap, ma már nem tudom mert nemsokára alszok+ holnap kirándulunk és későn érek haza szóval a tanulás kizárt. Az első padban ülök, a tanár előtt, nincs padtársam és elég sokan betudnának köpni hogy puskázok. Jó tanuló vagyok meg minden, szerintem ez a második alkalom hogy puskázni fogok. Ötösre akarom megírni, de nem tudom milyen puskát használjak. Valaki tudna adni tippeket,vagy valami jó tanácsot a tanulás kívül? Csak a megoldásokat kéne leírnom, de ha lebukok akkor tudni fogja hogy megvan nekem és utána nem azt fogjuk megírni ezért mondom hogy jó tippeket adjatok! Lány vagyok.

2019. nov. 9. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Ne puskázz! Hülyeség az iskola. Én se mentem vele semmire. csak akkor édemes puskázni, ha veszélyben van a kettes, mert akkor ismételni kell. 40F
2019. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Hát ha csak a válaszokat kellene bemagolni, akkor kelj fel holnap is meg hétfőn is 1 órával hamarabb, maradj fent egy kicsit tovább és magold be. Kb max 15 kérdésről lehet szó, nem hiszem, hogy 2 óránál több tanulást igényel. Ha már csalsz, legalább egy kicsit tegyél az eredményért.
2019. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

Mivel megvannak a kérdések, ezért roppant egyszerű dolgod van: megtanulni a válaszokat. Hétfőn felkelsz 1-2 órával korábban és nekiállsz. Ne a kifogásokat keresd.

Holnap meg utazás közben is olvasgathatod.


Oh, és gondolom nem ma tudtad meg, hogy témazáró lesz, szóval már pár napja biztos készülgettél a dogára. :-)

2019. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Anno megírtam kis cetlire, aztán azt ráfénymásoltam írásvetítő fóliara. Ugye az nem olyan feltűnő,mint a fehér papír.DE 1nek igaza van. Ha nem vagy rossz tanuló és nem a 2es múlik rajta,akkor inkább ne csináld. Ha lebuksz az nagyot ront a megítéléseden.
2019. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Írd fel a padra halvány betűkkel és amíg kiosztja a lapot oda rakod a kezed vagy a tolltartód.

És ha írod a dogát akkor a lapot úgy rakd hogy látszódjon amit felírtál,és ha okosan csinálod akkor olyan lesz mintha a lapot néznéd.


De ez nem tuti módszer bármikor átnézheti a padot a tanár vagy lebukhatsz.

Próbálj meg tanulni. Ha máshogy nem akkor kelj fel hétfőn hamarabb és magold be a rövid memóriádba.

2019. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Na haragudj, de ha megvannak a válaszok, tehát összesen 2x kéne átolvasnod és erre sem vagy képes akkor nem mindegy hányas lesz a dolgozat? Úgysem viszed semmire
2019. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Nincs olyan, hogy tuti módszer a puskázásra. Ha peched van, bármivel lebuksz.

De ha egyszer a dolgozat is megvan, akkor minek puskázni? Tanuld meg a válaszokat, és kész!

2019. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Én is első padban ülök, én ezeket a módszereket használom:

-lefotózod/screenshotolod vagy jegyzetbe leírod a válaszokat. Kijjebb húzod a széked, leülsz a székedre, hátradőlsz, a telódat a combjaid közé, a székre rakod, és nem nagyon nehezedsz rá. Ha jön a tanár, egyszerűen összecsukod a combjaidat

-a pad szélére/aljára leírod halványan, kisbetűkkkel a válaszokat, rövídíthetsz is, vagy kulcsszavakat írhatsz

-ha van ilyen gumis tollad (aminek gumi van annál a résznél, ahol fogod, nem tudom, hogy van-e külön neve), akkor a gumis részére írod a válaszokat, könnyen elforgathatod, így nem látszik

2019. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

ÉN elővettem anno a kinyomtatott cetliket, kérdezte a tanár, hogy " mit csinálsz???" Mondtam puskázok, aztán mondja, hogy jól van... nem hitte el.. meg sem nézte.


De volt olyan, hogy utolsó padba voltam és ott puskáztam, mondjuk rá 7 évvel már közép suliba mondtam ugyan ezt, erre a helyettesítő tanár megnézte és elvette, kettes kellett a hármashoz, aztán mondták, hogy mutassam a puskát, megmutattam, megdicsértek és kaptam egy kettest. :D

2019. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha tudod hogy mi lesz a doga akkor miért nem magolod be a megoldásokat? Semeddig nem tart. És már ezzel is csaltál, csak szólok.
2019. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!