Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan puskázzak az első...

Hogyan puskázzak az első padban? SOS

Figyelt kérdés
Igen, tudom sok ilyen kérdés van de én más helyzetbe vagyok...Szóval hétfőn írunk tz-t természetismeretből, nekem könnyebb dolgom van mert megtaláltam a dogát az interneten...:D Csak az a gond hogy ma a mamámnál voltam egész nap, ma már nem tudom mert nemsokára alszok+ holnap kirándulunk és későn érek haza szóval a tanulás kizárt. Az első padban ülök, a tanár előtt, nincs padtársam és elég sokan betudnának köpni hogy puskázok. Jó tanuló vagyok meg minden, szerintem ez a második alkalom hogy puskázni fogok. Ötösre akarom megírni, de nem tudom milyen puskát használjak. Valaki tudna adni tippeket,vagy valami jó tanácsot a tanulás kívül? Csak a megoldásokat kéne leírnom, de ha lebukok akkor tudni fogja hogy megvan nekem és utána nem azt fogjuk megírni ezért mondom hogy jó tippeket adjatok! Lány vagyok.

2019. nov. 9. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne rögtönöznöd egy villám tanulást! Egyszerű példát mondok! Hiába adom neked oda az egész tankönyvet, amelyre a dolgozat kérdései épülnek, ha nem tudod, hogy hol keresd meg benne rövid idő alatt a megoldást, - tehát annyi fáradtságot nem ölsz a sikerbe, hogy utánanézz dolgoknak.

Nekünk engedte az egyik angol tanárunk, hogy amikor fogalmazást íratott velünk, akkor kedvünkre lapozgathassuk a tankönyvet és a munkafüzetet. Aki nem forgatta egyiket sem az írás előtt egyetlen percig se, az így is elbukta a dolgozatot - attól elvonatkoztatva is, hogy nagyon sok esetben nem kaptunk ezekre a fogalmazásokra jegyet.

2019. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%
Vedd fel telefonodra hangfelvételre, és vezesd ruha alatt a füledbe a fülhallgatót, hogy a hajad takarja. Ha nem elég hosszú a hajad, akkor hosszú ujjú felsőt vegyél fel, és a tenyeredhez vezesd, és ha hallani akarod könyökölj. Ja és ha írás közben fekszel a padon, akkor kevésbé tűnik fel. Nekem eddig ez olyan tanároknál is működött, ahol lehetetlen puskázni, ráadásul még a pontos kérdéssket sem tudtam előre
2019. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%
Na, sikerült?
2019. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen,sikerült. Köszi a hasznos válaszokat!💗
2019. nov. 14. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!