Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mást is kikészítettek gimiben,...

Mást is kikészítettek gimiben, hogy "csúnya" az osztálytársai?

Figyelt kérdés

Napi szinten bnátottak, leköptek, kaját szőrgak a hajamba, papok papírgalacsinnal dobáltak... Rágót nyomtak a ruháimba, táskámba. Lezöktek a székről.. Mentek a beszólogatások.


Aztán az önbizalmamat tönkretette teljesen..

Pedig nem vagyok csúnya..

Máshol sosem kaptam meg, csak ebben az iskolában...


Sajnos a tanáraim, szüleim nem álltak mellém, mindegyik tudott róla, látta. A szüleim még gúnyoltak is veel, meg az őrjöngéseknél előhozták, csak az számított, hogy kitűnő legyél, semmi más, nagyon durván bántalmaztak miatta és ilyenkor felhozták, hogy "még az osztálytársai is utálják". Undorító mocskok. Elvártká a kitűnőt, mert szerintük a drogos, hatból bukó osztálytárssaim mind kitűnő tanulók, én meg szégyen vagyok a 4,8-al.

Plusz az orromat még el is törte apám, hozzáadva a szépségemhez... Meg 65 éves öregasszony ruhákba járattak, meg volt egy nadrágom, meg kettő pulcsim...


Iskolaváltásról szó sem lehetett, mikor kiszóltam, hogy bnátanak. Utána az ment, hogy "ott akarja hagyni az iskolát"

Szóval ez kilátástalan volt. Tanárok csesztek rá, sőt voltyaki be is szólt, hogy "régebben a szép lányokat szoktak bántani, de itt az sem mondható el..". Most tehetek róla? Hogy apám fejét örököltem, meg fogszabályzós voltam?

De nem hiszem, hogy ilyen durván bárkit is zaklattak volna. A végére már a cuccaimat is ellopták... Én meg szégyelltem bárkinek beszélni róla, aklz illetékesek (tanárok, szüleim) meg nagyon is jól tudtak róla.


2019. nov. 10. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Hányadik kamusztorid?
2019. nov. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
85%
Hány éves vagy?
2019. nov. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem kamu sztori. Itt minden az?


Már érettségiztem.

2019. nov. 10. 15:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam kitéve semmiféle bántalmazásnak. Egyszer bepróbálkoztak, de egy pofonnal elintéztem. Nem vagyok rá büszke, de akkor abban a helyzetben ezt láttam a legjobb megoldásnak.
2019. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 5-10 alkalommal szóltak be ez miatt összesen, de azért nem ez ment napi szinten.
2019. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
Velem kb. ugyanezt csinálták, csak nem gimiben hanem általános iskolában. Alig vártam hogy megszabaduljak tőlük.
2019. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ennyire durván nem. Kiszabadultál azóta? Eljöttél abból az iskolából, elköltöztél hazulról?


Ha nem, akkor keress rá a gyerekvédelemre a neten, találni fogsz telefonszámot is, hívd fel, mert segítségre van szükséged.

2019. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, ki. Anyámék nem hogy segítettek volna, hanem még ők is bántottak amiatt, hogy engem zaklatnak.


Nem hagytak békén utána sem, hogy elballagtam. A városban ott maradtam és minden eazközt megragadnak, összehazudoznak rólam mindent, követ stb. De már nem érdekel...

2019. nov. 12. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!