Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az nem nagyon nagy szemétség,...

Az nem nagyon nagy szemétség, hogy egy gimis tanár tanár 4 év után is olyanokat pletykálnak, hogy "utálták az osztálytársai", meg kiröhögnek?

Figyelt kérdés

Egy az, hogy nagyon kicsi város, napi szinten látnak mikor munkába megyek.. Nem lettem csúnya sem, mondjuk az is őket minősítené, ha ezért csinálnák.

Elvégeztem egy egyetemet, nyáron megyek férjhez engem már nem érdekelnek ezek.

Igen, utáltak, igen és a tanárok meg nem tettek semmit. Az első hetekben kinézetek valakik maguknak, elkezdtek gúnyolni, mert én nem üresen adtam be a dolgozatokat ésegbuktam, meg 4-es és 5—ös jegyeim voltak.

Utána odáig elment ez a dolog, hogy telefont loptak, minden hogyan próbáltak lejáratni. Mögöttem ültek, meg rágót, kaját kentek a hajamba, ruháimba, mimdezt órán és a tanár nem csinált semmit. Meg állandóan az ment, hogy milyen csúnya vagyok, mert rendellenes volt a fogsorom (azóta nem), utána fogszabályzó miatt.

És tényleg semmi baj nem volt velem, még sem csinált egyik tanár sem semmit, 4 évig bőgve jártam haza, mert a szüleim nem engedték a suliváltást.


Most meg ennyi idő után még itt tartanak és kiröhögnek, meg ilyenek. Ez csak őket minősíti, nem engem. Úgy hiszem, de igen nagyon vicces volt, vagy mégsem...


2019. ápr. 11. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy valaki tanár ugyanúgy lehet szar ember. Milyen formában hallottad ezt? Pletykáltak egy ismerősnek?
2019. ápr. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Úgy is, vissza is hallottam... Meg az egyik lánya is nyomatja a sódert...


Meg nem csinálnak belóle ügyet, eg asztallal arrébb beszélt ki a német, meg a matek tanár. Az se érdekelte, hogy hallom


Jó az túlzás volt, hogy bőgve mentem haza mindig, mert a végére leszartam, beszéltem azzal a pár emberrel, akivel jóban voltak, ezt a "klikket" meg leszartam, nem mentem velük sehova...


Nem hiszem, hogy emiatt ennyi év után is bűnhődnöm kellene, mert rossz osztályba kerültem. Amit azóta is emlegetnek, hogy ilyen rossz osztály nem volt soha...


De engem ezek már nem érdekelnek, kicsit sem. Ha valalinek ez téma, akkor kellett volna tenni valamit, de én is szégyelltem, hogy az igazgatóhoz menjek vele.


Mosteg bocs, de én nem foglalkouok ilyenekkel, csak rosszul esik, hogy van akinek nincs jobb dolga.

2019. ápr. 11. 08:59
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Neked valami nagyon durva üldözési mániád lehet.

Amúgy szerinted az a kérdés, amit Te ide kiírtál értelmes (a 4-es, 5-öd jegyeid dacára)?

2019. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"De engem ezek már nem érdekelnek, kicsit sem."

Mégis érdekel, mert évek múltán is ide kiírtad .

Egyébként a tanárok hiába is rendszabályozták volna az osztálytársaid . Ilyesmiben nem lehet beleszólni.

Mindenhol, mindig vannak olyanok, akiket a társaik gúnyolnak, szadiznak, stb.

Azért valami nem stimmelhet veled, hogy ekkora közutálatnak örvendsz még most is.

2019. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

A kérdezöt nem utálja senki, nem foglalkozik vele senki, csak igen erös üldözési mániája van.

Ezt a kérdést kb hetente kiírja, de emellett még több másikat is, ahol más emberek ugyan - nem tanárok -,de szintén öt üldözik, megfigyelik, pletykálnak róla.

Már sokszor javasolták neki, hogy menjen szakorvoshoz, de nem teszi, ehelyett újra meg újra kiírja a kérdéseit ugyanúgy.

2019. ápr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már mondjuk kezdem megutálni.
2019. ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Jó, de a Mekiben is kibeszéltek reggel?
2019. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Azért valami nem stimmelhet veled, hogy ekkora közutálatnak örvendsz még most is."


Nem tudom, mert se az előtte levő, se az utána levő iskolában nem bántott senki, sőt ott pont azt szólták meg, akinek rossz jegye volt, esetemben engem is párszor.

Se nem stréber, se nem rossz tanuló voltam, meg beszélgettem is, nem volt balhém. Megjegyzem nekem borzasztó szigorú sz<leim voltak, muszáj volt tanulnom, nem ihattam, meg drogozhattam hétközben, mint ők, utána meg beadjuk üresen a dogát. A" közutálat" meg ugyanattól a 2-3 embertől származik, akik mindent megtetek, hogy t{nkretegyenek, megjegyzem elég sikeresen

Csak én azt hittem, hogy ballagás után ennek vége lesz, de csak a költözés oldhatná meg ezt.


A röbbire nem reagálok, nem én vagyok, meg nincs üldözési mániám, bocs.

2019. ápr. 11. 11:57
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy nem érdekel mégis durván pörögsz rajta.
2019. ápr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:D

Az nem érdekel, hogy mi történt gimiben, de amit most művelnek igenis számít, mert a normális életetemet akárják szétb.rmolni.

2019. ápr. 11. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!