Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Titeket bántottak gimiben,...

Titeket bántottak gimiben, hogy "csúnya" vagy?

Figyelt kérdés

Először, hogy kusza a fogsorom, utána a fogszabályzó miatt. Nem miattuk lett, engem is zavart. Úgy ~rezték ez feljogosítja őket, hogy kaját nyomjanak a hajamba, meg bántsanak, mert "csúnya vagy".

Vicc, ja meg mert kicsit sok meg göndör a hajam... Ez van...


Mind tökéletes külsejű volt, képzelhetitek.


2019. jún. 12. 11:03
 1/8 anonim válasza:

Ne hagyd magad.

Beszélj az igazgatóval, amennyiben nem vagy árulkodós típus, 1/1-ben.

Nem is értem a mai "Gyerekeket"

Én sem vagyok olyan öreg, de a mi osztályunk, olyan összetartó osztály volt, ha valamelyikünket bántották, akkor bántották az egész osztályt.

Kepzelheted, nem is voltunk a tanárok kedvencei, nálunk minden napos volt, az igazgatói iroda meglátogatása, hol verekedések miatt, hol más miatt.

2019. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen "kisegítő" iskolába nem jártam volna sokáig.
2019. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én sem akartam, félévkor otthagytam volna.

Mondtam is anyáméknak, mikor az utolsó órán füzetekkel dobáltak, meg kaját nyomkodtak a.hajamba...


Nem engedték meg, meg én voltam az oka, miért bántanak. Pedig tanulásban is lehúztak, mert én 4-es 5-ös tanuló voltam, néha hármas, semmi extra, stréber sem voltam. De ezek... Beadták üresen a dogákat, többől megbuktak, nem jártak be... Inkább 2 hónapig ellógták évvégén a töri órát, csak hogy ne kelljen megírni a témazárót. Matek érettségin 15-en buktak...



Anyámék sosem engedték volna, higy otthagyjam. Nem voltak azok a támogató szülők, továbbá "kiutáltak az osztályból", természetesen én voltam a hibás. Meg "máshol is ez lesz, mert elviselhetetlen vagy" stb.


Azt értem el vele, hogy ezután bármikor beteg voltam, meggyanúsítottak, hogy ott akarom hagyni a sulit...


Mindig is az öcsémmel az élen, gúnyolódtak, meg rűgtak belém mégegyet, ha valami baj volt stb. Az egy igazi kis rothadék..


Pedig az egész 4 évemet elcseszte, higy ott kellett maradnom.

2019. jún. 12. 12:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, nekem is hasonlóan szörnyű 4 évem volt a gimiben, valamint általános suliban is. Nem csak a diákok felől, de pl. osztályfőnököm is utált, pedig semmilyen kiemelkedő vagy szélsőséges dolgot nem tettem vagy mondtam. Bár annyi mázlival, hogy a szüleim kiálltak mellettem, illetve mindig elmagyaráztam a dolgokat reálisan, már akkor kilógtam a kortársaim közül sajnos egy másfajta gondolkodással vagy csak szimplán "gondolkodással", s erre jött még a hogy nézel ki dolog is. De hidd el ez jobb lesz később, idővel megfogod tanulni, hogy nem számít más véleménye pláne egy olyan dologgal kapcsolatban, amit nem magunknak választottunk (külső). Egyetemen sokkal érettebb a társaság, de nem fogok hazudni, itt is megy hasonló közösítés, viselkedés, csupán te változol.

2019. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szimplán nekem nem az volt a boldogság, hogy másokat kicsináljak, csak mert tanköteles.


Ja és pont, hogy aki gúnyolt most egy ugyanúgy fogszabályzós, kövér csajjal jött össze, akkor ki is a "csúnya"?


Az a szomorú, hogy a tanárok pontosan tudták mit művelnek velem, meg gúnyolnak, hogy "csúnya vagyok".... Az egyik még ott pletykálkodott vígan, hogy "utálták az osztálytársai hahaha".


Egyébként nem, de voltak mások is, akik csak bejöttek elvoltak a padban, azzal a pár emberrel beszéltek, meg telefonoztak stb. Órák után meg eljöttek és leszarták őket, nem os beszéltek senkivel, nem memtek velük suli után sehova. Én is így tettem az utolsó két évben, de ez a rihonya addig ment, hogy a telefononat ellopta, hogy olvasgathasson rajta... Egy napig kerestem. Matek órán feláltam másbap, kicsavartam a kezéből, ott olvasgatták órán. Majdnem felpofoztam, ott volt a tanár is, aztán csak röhögött, meg vosszamondták, hogy óra után kérdezgette őket, hogy "mi volt a telfonban olyan vicces" meg közösen röhögtek.


Csak sajnos a szüleim nem voltak partnerek, mert én sok mindent akartam, feljelentéy, igazgató stb. Aztán b...ák meg.


Bankettra sem akarok elmenni, csak kofizetem.

2019. jún. 12. 16:55
 6/8 anonim válasza:

Szia! :)


Engem egész 2 éven át csúnyának hívtak osztály, és iskolatársak egyaránt. Mély depresszióba zuhantam emiatt és ott is hagytam a sulit, most estin folytatom az abbahagyott tanulmányaim. Így is van mikor az utcán megyek és hallom, hogy a korosztályom beliek sugdolóznak és röhögnek ahogy elmegyek mellettük. De lesz.rom már, keményen tanulok, hogy többre vihessem, mint az ilyen agyhalottak. :)

2019. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem is , de nem vagy csúnya ! Szard màr le !
2019. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kamu!!!
2019. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!