Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gáz, hogy semmi kedvem a...

Gáz, hogy semmi kedvem a szalagavatóhoz?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaimmal úgy vagyok, hogy békén hagyjuk egymást és ez így jo. Osztalykirandulsra sem mentem legutóbb.

Nem szeretek énekelni és táncolni sem. Nem keringőzök és egyáltalán nem szeretnének és nem is fogok részt venni semmi szalagavatós dologban. Nem szeretek szerepelni sem.

Igazából úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy ha nem jön szívből akkor inkább nem táncolok és nem éneklek , hisz az nagyon kiül az arcomra, ha pl elegem van az egészből és várom mikor lesz vége. Ha meg felveszek egy kényszer mosolyt azt is látni, hogy csak megjátszom magam.

A családom is hasonlóképpen gondolja, elfogadják és támogatnak is ebben. Nem szakadna meg a szívünk ha nem lenne szalagavató.

Szívem szerint a szalag feltűzés után el is jönnék, csak hát az meg nem illő...

Jogosan neheztelhetnek rám az osztálytársak ?



2019. nov. 11. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Tipikusan az a fajta emberek, akik nem tudják elfogadni, ha valaki nem olyan, mint ők. Teljes mértékben megértelek, nem egyszer éreztem már én is úgy, hogy nagyon nem kéne erőltetni egy bizonyos dolgot, hogyha nekem nem jön magától/belülről és nem szeretném, de sajnos vannak olyan dolgok is, amik kötelezők, hiába nem szeretném.
2019. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem szard le, hogy mit pampognak az osztálytársaid. Nem vagy velük jóban, 10 év múlva a nevükre és az arcukra se fogsz emlékezni, semmit nem hagysz ki, ha elkerülöd ezt az egész felesleges cécót. Én se mentem a sajátomra, a szalagtűzésre se, egyetlen percre se bántam meg, pedig ezzel riogattak anno.
2019. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Én pont úgy csináltam ahogy te, a tűzés után elvonultam, a legeslegvégén jöttem vissza amikor bárkit fel lehetett kérni és egy külsős barátommal táncoltam. De minden mást kihagytam.
2019. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az osztály fele nem ment el. Nem utáltuk egymást, egyszerűen nem volt rá igényünk. Nekem sem. A szallagot később mi is megkaptuk egyébként. Sőt, örülök, hogy nem mentem el. Igazából nem is értem miért jó, hogy táncikálunk meg szórakoztatjuk azt a sok embert akikből csak a családom ismerem. Aki akarja menjen, vegyen részt. De hogy ezért haragudni valakire mert nem akar részt venni rajta, hát az az ő bajuk.
2019. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

"Szívem szerint a szalag feltűzés után el is jönnék, csak hát az meg nem illő...

Jogosan neheztelhetnek rám az osztálytársak ?"

Hát ha a szalagtűzés után lelépsz, nem is nézed meg őket, akkor igen! Ha nincs is kedved táncolni, azért annyit igazán megtehetsz, hogy megnézed a táncukat, hogy legalább így, nézőként együtt legyél velük életük egy fontos eseményén.

Egyébként meg hányadikos vagy? Előre parázol, vagy idén lesz? Ha előre parázol, ne csináld! Nagyon jó lesz, tényleg! Ha viszont 12.-es vagy, és még mindig nem tudtad meggyőzni magad arról, hogy milyen jó lesz, akkor is vegyél részt benne úgy, hogy segítesz a szervezésben, bátorítod őket, ha úgy látod, hogy arra van szükség, és igenis legyél ott, és nézd meg majd őket. Ez a minimum, ha már osztálytársak vagytok. Te is tudod, hiszen érzed, hogy azért lelépni nem lenne illő. Ez fontos szempont. Nem mindig csak azt kell megtenni az életben, amihez épp kedvünk van, hanem sok mindent egyszerűen illemtudásból. Civilizált emberek így csinálják. Te is ki fogod bírni.

2019. nov. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!