Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az miért nem probléma ahogyan...

Az miért nem probléma ahogyan ő beszélt velem?

Figyelt kérdés

Szóval röviden az van, hogy készülünk a szalagavatóra, pontosabban készülnek, mert én és még két fiú nem táncolunk. A többiek táncolnak, gyakran vannak próbák valamikor délelőtt de általában délután, tanítás után amikor ugye én nem vagyok ott, de utólag hallottam mik történtek. Van egy lány az osztályban aki amolyan vezéregyéniség, ő szervezi az egészet, nagyon benne van az osztály közösségi életében, főleg most a szalagavatóban, ő irányítja az egészet. Van egy suttyó nagymenő gyerek is az osztályunkban aki miatt nagyon rosszul alakulnak a próbák, mert nem bír viselkedni, feltűnősködik stb. Emiatt már többen is rászóltak de az előbb említett lány túltett mindenkin: nagyon felhúzta magát és ott a próbán mindenki előtt ordított ezzel a gyerekkel, lehordta őt mindennek, nagyon kikelt magából. Ma ez a lány hiányzott és osztályfőnöki órán a szalagavató volt a téma és egy másik lány meg még páran az osztályunkból panaszkodtak rá amiért ennyire véresen komolyan veszi a szalagavatót és amiért ennyire kikelt magából és felrótták neki azt is ahogyan beszélt ezzel a gyerekkel. Elmondásuk szerint úgy beszélt vele mint egy kutyával és ők szóltak neki, hogy azért fogja vissza magát.


Na mármost tudniillik, hogy ez a gyerek egy igazi suttyó, nagypofájú tahó idióta aki az elmúlt négy évben úgy viselkedett, hogy magát királynak képzelte, azt hiszi, hogy csak körülötte forog a világ, azt hiszi, hogy joga van mindenkinek beszólni, mindenkit félrelökni, ő és néhány haverja még a tanárokkal is foghegyről beszélnek és saját magukon kívül mindenkit lenéznek de főleg engem.

Számtalanszor megaláztak engem, belém törölték a lábukat. Visszahúzódó és csendes vagyok aki nagyon könnyű préda az ilyen suttyók számára, sokszor gyomorgörcscsel megyek miattuk iskolába és folyamatosan szorongok, hogy mikor szólnak be, mikor aláznak szét stb. Szerencsére azért nem vagyok kiközösítve, vannak akikkel jóban vagyok.

Tehát a kérdésem az, hogy miért nem zavarta őket az ahogyan ez a suttyó velem és másokkal beszélt? Mert azért ahogyan a lány beszélt vele az még mindig semmi ahhoz képest amiket ő csinált az elmúlt években és néha a mai napig.



2019. nov. 13. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Én anno vettem az arcomra egy maszkot,kivártam míg kijött egy ugyanilyen srac kb és mikor egyedül volt (ritkasagok egyike) én meg vertem. Jó erzes volt, sose derult ki. (Tudom,nem megoldas,de visszafogja magat,az 100%)
2019. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze ennek Sebestyén Balázshoz?
2020. jan. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2


Én is a Balázs-kulcsszó révén találtam rá e kérdésre. :D

2020. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!