Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit mondjak hogy ne rugjanak ki?!

Mit mondjak hogy ne rugjanak ki?!

Figyelt kérdés
Mar semmi nem jut eszembe ,lehet hulyeseg ide kiirni de egy probat meger! 9.osztalyos vagyok jelenleg es az iskolaba volt mar velem baj igazgatoit kaptam,de egyepkent a semmiert...de nem is az a lenyeg hanem ma oran a telefont nyomtam es a tanar beirt szaktanárit.. es az osztalyfonok valasza az volt hogy nem fogjak beirni a szaktanárit hanem ezutan mar igazgatoi intő ami miatt már fegyelmi targyalas lesz es van esely arra hogy kirugnak... nem szeretnék masik iskolaba menni es tudnatok valamit mondani hogy mit mondjak ha esetleg tenyleg fegyelmi targyalas lenne? Annak erdekebe hogy ne rugjanak ki,persze! Butasag kiirni ide de akarmilyen valaszt elfogadok ! Elore is koszonom

2018. nov. 6. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"Megígérem, hogy ezután nem lesz rám panasz." Ezt kell mondani, és be is kell tartani.
2018. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Húzd meg magad jó időre, próbálj normálisan viselkedni, és osztályfőnöknek mondd meg, hogy nagyon sajnálod és nem lesz veled többé baj, ha sikerül is betartanod, akkor talán megúszod a fegyelmit.
2018. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az ofővel, tanúsíts megbánást, és ígérd meg, hogy normálisan fogsz viselkedni. Ja, és tényleg tartsd is be.
2018. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ezt nem tehetik meg. Ez egy teljes folyamat. A szaktanári a leg alsó, azt hiszem három kell és kapsz egy osztályfőnökit. Megint 3 és az után egy igazgatói intő. 3 igazgató intő után van a fegyelmi (persze ha nem követ el valaki valami nagyobb dolgot, testi sertést vagy lopást), a fegyelmi tárgyaláson elmondják miért vagy ott, és te is a te verziódat. De a tanári kar dönt arról hogy el tanácsolnak e vagy sem. Mert ha a tanároknak amúgy nincs panasza nem lesz gond. Ha kissebb létszámú az intézmény akkor meg biztosan nem rúgnak ki, maximum magántanuló státuszt javasolnak.
2018. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem rúghatnak ki azért, mert nyomkodtad a telefont egyszer. Csak rád akarta ijeszteni a tanár. Kérj bocsánatot és mondd meg, hogy többet nem teszel ilyet.
2018. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jogos, mert minden fegyelmi vétségnek a maga súlyához illő következményt kell vonzania. Tehát ha csináltál egy nagyobb disznóságot, akkor igazgatói intő, telefon nyomkodásért szaktanári,szándékos rongálásért pl. fegyelmi tárgyalás. Az intők gyűjtögetése és átváltása csak abban az esetben működik, ha pl. háromszor nyomkodod a telódat, kapsz három szaktanárit, akkor az ofő látja, hogy a figyelmeztetés nem ért semmit, és beváltja egy osztályfőnöki fokozatra. De alapjáraton minden fegyelmi vétségnek a maga arányában kell, hogy legyen következménye. Ha fegyelmi tárgyalásra kerül a sor, akkor jogod van ahhoz, hogy egy felnőtt hozzátartozód képviseljen, és ott ezeket nyugodtan el lehet mondani. Mindezt egyébként szülőd az igazgatónak is elmondhatja. Nézz utána a házirendben is, biztos, hogy alá fogja támasztani, amit mondtam.
2018. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az igazgatóit annyiért kaptam,mert az igazgatóhelyettes előtt lek.rváztam egy lányt,mert ossze verekedtek baratnommel :)
2018. nov. 7. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!