Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más is érez így?

Más is érez így?

Figyelt kérdés
Normálisan beszélek a tanárokkal és a többi diákokkal,nem mutatom ki hogy irritálnak mert nem akarok konfliktust. Normális vagyok velük de legszívesebben leköpném őket.
2019. nov. 23. 22:35
 1/9 anonim válasza:
Igen.
2019. nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha tehetném még a levegőt is megvonnám tőlük,nem méltóak az életre.
2019. nov. 23. 22:53
 3/9 anonim ***** válasza:
#2: Normálisnak hiszed magad, ilyen gondolatok és kifejezett érzelmek nem épeszű emberhez tartoznak. Mentálisan nincs rendben minden veled.
2019. nov. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Látom nagyon megy a szövegértés,mások normálisnak hisznek a való életben az a lényeg.
2019. nov. 24. 15:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi gond, ha irritálnak az osztálytársaid/tanáraid, sőt képzeld el engem is irritál a többség mind pedagógiai, mind diáktárs részről.... Azt nagyon helyesen teszed, hogy nem mutatod ki eme érzelmet, ezzel én is így vagyok, mivel ők csak osztálytársaid, csak egy bizonyos évig kell elviselned őket ezért nem éri meg kockáztatni, mert ezzel csak magaddal csesznél ki....

Az azonban nem helyes, hogy halálukat kívánó gondolatok vannak a fejedben, ez teljesen abnormális... Tudod, nagyon sok embert fogsz még utálni pályafutásod során, valahogy el kellesz őket viselned magad körül...


Egyébként megtudhatom, hogy hány éves vagy, illetve milyen iskolába jársz? (általános/közép)

Illetve egy pár mondat a családodról hasznos lehetne...

Nyugodtan küldhetsz egy privit is😀

2019. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kíváncsiskodunk mi?

Középiskolába járok,13.-os vagyok most fogok érettségizni.

Anyámmal élek akinek Hisztornikus személyiségzavara van.Apám Dunántúlon van,a nővérem most lett eljegyezni és házasodni fog,nekem pedig muszáj részt vennem az esküvőn,ja amúgy a testvérem pedig borderline-os. 19/f Kielégítő volt?

2019. nov. 24. 22:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló, hogy kíváncsiskodok, mivelhogy talán néhány info segítene megállapítani, hogy mi is a gond

Bár nekem ebből az jött le, hogy nem bírod elviselni magad körül az embereket...


Vannak ilyen emberek rajtad kívül, szóval nem kell aggódnod... Viszont lehet nem ártana legalább 1 alkalommal egy pszichológust felkeresni... Ő könnyedén kisegíthetne ebből az életérzésből...

De ahogy érzed, ez csak egy tanács


Egyébként mindig is irritáltak az osztálytársaid? (tehát általánosba is?) Vagy ez csak itt alakult ki?

2019. nov. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindig de ebben az évben lettek a legirritálóbbak,némelyiknek már csak a poén kedvéért is hurkot kötnék a nyakára. :D
2019. nov. 25. 21:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!