Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gyakorlatilag teljes láthatatl...

Gyakorlatilag teljes láthatatlan vagyok az iskolába. Van itt valaki aki hasonlóan érez?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok szakközépbe (illetve most már szakgimnáziumban), és most tudatosult bennem hogy szinte teljesen láthatatlan vagyok még a tanárok számára is. Pár hete hiányoztam két napot, amit szülőivel igazoltam volna, de nem írtak be 1 órára sem, így nyilván nem is foglalkoztam vele. Most múlthéten hiányoztam 3 napot, orvos írt ki, de most sem írtak be 1 órára sem, de osztálytársamat, aki szintén hiányzott beírták szinte az összes órára. Egyértelmű hogy sem a tanároknak, sem az osztálytársaimnak nem tűnt fel hogy nem vagyok ott. A jelenlegi osztálytársaimmal teljesen közömbös a kapcsolatom. Akikkel jóban voltam, azok megbuktak, vagy átmentek másik suliba, de azért azt nem gondoltam volna hogy a tanárok számára sem létezek.

Valaki járt már így?



2016. nov. 21. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ember inkább örülnél neki. Velem is volt ilyen eddig 2x az évben, de sajnos csak "csoda" volt, azóta is beírnak rendesen. Unlimited hiányzás :D de tényleg.

Legalábbis én mindig is úgy voltam vele, hogy arra a napra tartom értelmét bemenni, amin tanulok is valamit/fontosat veszünk. Ehhez képest sok olyan volt eddig, amit már rég tudtam, vagy könyvből is meglehetne tanulni.

2016. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer velem is történt ilyen, mázlim volt. Fogd fel így is te, még ha valahol ez szomorú is.
2016. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor soha nem szoktak felszólítani felelni? Jó neked.
2016. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennek inkább örültem volna. Én ilyen tanárszem-mágnes voltam valahogy, még be se mutatkoztam, de már tudták, hogy hívnak. És hát hívtak is, ha kellett, ha nem...
2016. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mázlista! Bárcsak én is láthatatlan lettem volna...
2016. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Dettó. Most kerültem középiskolába, és nálam ugyanez a helyzet (csak én ki is használom)... Eddig 8 órát hagytam ki, és senkinek, még a tanároknak sem tűnt fel, hogy nem vettem részt rajtuk. Persze csak akkor mentem el, ha előre tudtam, hogy nem éri meg bent ülni. :) Egyébként kutya bajom sem volt.
2016. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én
2016. nov. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!