Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha a tanár olyan...

Mit tegyek, ha a tanár olyan helyre ültetett, ahol nem érzem magam jól?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam ma kint volt felelni, én pedig elkezdtem röhögni a mozgásain, miközben felelt, és a tanár azt hitte, hogy a padtársammal nevetünk, erre kiültetett a tanáriasztalhoz. Mondtam neki, hogy min nevettem, de csak annyit mondott, hogy ne hisztizzek. Szóval kiültetett a tanári asztalhoz, az egész osztály elé. Na most innen alapból alig látom a táblát, mivel mögöttem van, hátra kell fordulnom, és mindíg úgy fénylik, hogy alig látom mi van ráírva. A másik, hogy az asztal olyan magas, hogy alig érem fel, pedig 180 centi vagyok, de a kezeim már majdnem a fejemmel egy magasságban vannak, mikor írok. És ami a legkellemetlenebb nekem, hogy utálok az osztállyal szemben ülni, utálom ha néznek, nagyon kellemetlen. Meg akik előttem vannak mindíg mutogatnak, nevettetnek stb, szóltam is a tanárnak, de csak annyit mondott, hogy ne foglalkozzak vele. Amikor meg direkt elkezdtem hülyéskedni az előttem lévőkkel, hátha visszaültet, akkor meg azt mondta, hogy iratni fog velem egy dolgozatot, ha nem hagyom abba. Mit tegyek, ha ezzel teljesen el vannak b**va az óráim, nem tudok normálisan írni, figyelni, és bármit mondok neki, nem fogja fel? Szerintem egy 25 éves tanárnak nem kéne ilyen primitív módon viselkednie. Pedig még csak azt sem lehet mondani, hogy nem dolgoznék, mert mindíg mindent leírok, akik meg egész órán sz*rt se csinálnak, azoknak el van nézve minden, nálam meg azt akarja, hogy egész évben üljek ott kint. Azt is mondtam már neki, hogy a jegyeim romlani fognak ettől, mert nem tudok figyelni normálisan, de ez sem érdekelte. Mit tudnék tenni? Én pár hétnél tovább ezt így nem fogom bírni. 16/F
2019. nov. 25. 18:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Te viselkedtél primitív módon, amikor kiröhögted a felelő osztálytársadat!
2019. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 trollll ***** válasza:
59%
Pedig muszáj lesz. Ne hisztizz!
2019. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
"Meg akik előttem vannak mindíg mutogatnak, nevettetnek stb," áh szóval úgy mint te amikor osztálytársad felelt? :D
2019. nov. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Megérdemled.

Te voltál bunkó és primitív, hát idd meg a levét.

2019. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem bunkóságból nevettem rajta, az egyik legjobb haverom volt a felelő, mindegy, ezt nem tudom elmagyarázni jobban, de amin nevettem, az egyáltalán nem volt bunkó rá nézve. És ő is ugyan ezt szokta csinálni, mikor én felelek. Tehát ezzel a témával ne foglalkozzunk, egyáltalán nem ez a kérdés lényege.
2019. nov. 25. 18:38
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
oda ülsz ahová a tanár mondja, örülj hogy nincs ülésrend
2019. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát pedig sokkal jobb lenne még az is, ha ülésrend lenne. Ott legalább ülhetnék normális padban, ahol tudok az órára figyelni...
2019. nov. 25. 18:43
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Azért nem sül le a pofádról a bőr, hogy ezek után még neked áll feljebb?
2019. nov. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Miért érzem úgy, hogy csak befordult emberek írnak, akik az iskolában ki voltak közösítve? Fogjátok már fel, hogy senki számára nem volt sértő, amit csináltam, elég sz*r lehet, hogy valószínűleg nektek az iskolai hülyéskedés kimaradt az életetekből. Mostmár tegyétek már túl magatokat ezen, és a kérdésre válaszoljatok. Köszi.
2019. nov. 25. 18:58
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Ezt tedd: fogd be a szád és ne rinyálj. Holnap valószínűleg már visszaülhetsz a helyedre amúgy is.
2019. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!