Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy tanárom, aki félreérth...

Van egy tanárom, aki félreérthetetlen jeleket küld felém minden nap. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Matek tanár, már 4. éve tanít. Az első sorba ültetett és a táblához is mindig engem szokott kihívni, szerintem azért, hogy a seggem bámulhassa,a témazáróimra pedig szívecskéket szokott írni. Szalagavatón felkért táncolni, és úgy éreztem, hogy a keze a fenekemre csúszik, próbáltam jelezni, hogy nekem ez nem jön be, de utána is visszarakta. Mindig valami becenevet talál ki nekem, pl mókuska. Szerintetek hogyan közöljem vele hogy nekem ez nagyon nem jön be, és nem akarok tőle semmit?

2019. dec. 19. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan így.
2019. dec. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Tulipán taposó a tanàr úr.
2019. dec. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem valószínű, hogy a kiadós végig fogja olvasni a regényedet, elég sokan pályáznak ilyen történetekkel. :(
2019. dec. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha valóban nem tetszen, már jelezted volna neki. Pl. faképnél hagyon a táncparketten ha nyúlkál. Vagy ha mókuskának szólít, megmondod van normális neved is, legyen szíves azon hívni. Utána szólsz a szüleidnek, akik majd intézkeednek és jövőre már nem kell ott tanítania a kedven tanár úrnak. De nem teszed, mert tetszik az egodnak hogy egy idősebb tanár veri rád a nyálát. Vagy kamu az egész sztori.
2019. dec. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet, hogy félreértelmezed ezeket a "félreérthetetlen jeleket" és csak képzeled őket??
2019. dec. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Szólj neki: vgay abbahagyja, vagy feljelented szexuális zaklatásért. És mivel tanár, ez az állásába kerül. Ennyi.


Ám ha fordítva van a dolog, és csak te szeretnéd azt, hogy ez történjen, de szó sincs erről, és hamisan vádolsz meg egy tanárt, rágalmazod vagy becsületsértést követsz el, és ez az állásába vagy az életébe kerül (volt már, aki öngyilkos lett hamis vádak miatti elviselhetetlen szégyen okán), akkor úgy repülsz a sittkóra, galambom, hogy a porod sem látszik. És helyesen.


Úgyhogy gondold meg kétszer, hogy mit teszel. Ha valóban áldozata vagy egy zaklatónak, akkor azonnal lépj és bizonyítsd, ha nem, akkor nem szabad tönkretenni senki életét hamis vádakkal.


Ma roppantul divatos - főleg a buta és prűd Amerikában - azonnal szexuális zaklatás után kiáltani, és meghurcolni, tönkretnni akár 20-30 évvel ezelőtti (bizonyíthatatlan vagy nehezen bizonyítható vagy nem is valós) "szexuális visszaélés" és egyéb címen nevezett cselekményeket, de ezek rendkívül aljas tettek ma, mert egy ember életébe, karrierjébe kerülhetnek. Kivált, ha csak egyszerű, aljas pénzéhségről van szó, és szó sem volt semmiféle erőszakról.


A valódi szexuális áldozatok legtöbbször csendben vannak és - hidd el nekem - pokolian szenvednek. A valódi zaklatás, vagy erőszak rettenetes hatású, főleg hosszú távon: a szexuális visszaélés mocska ugyanis olyan, mint a mesebeli lányon a ráragadt kosz: lemoshatatlan, letörölhetetlen - csak ez a lélekbe ivódik bele és mindent megöl.

2019. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem írta a kérdező a nemét, lehet a kérdező arác és nő tanár a matek tanár.


Mondjad neki, hogy meleg vagy.

2019. dec. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
amikor telja be a puncidba, akkor kicsit azért húzd fel a szemöldököd.
2019. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

#3 ...

Remélem a lányodat nagyon elkapja elsős korában egy Tanár Úr.

Csak tudod,aztán ne halljak róla...

2020. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!