Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akiket bántottak/kiközösítette...

Akiket bántottak/kiközösítettek középiskolában, ti túl tudtatok lépni ezeken a sérelmeken vagy örök nyomot hagyott bennetek? Azért kérdezem mert engem 3 éven keresztül bántottak és még mindig fáj erre gondolni.

Figyelt kérdés
21/F
2019. dec. 28. 16:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én túl tudtam lépni, pedig engem ötödiktől gimi utolsó évéig folyamatosan bántottak és az egyetemen is voltak akik rosszul bántak velem.


Szerintem az játszik közre, hogy megtaláltam az írást, mint kedves hobbit és a hétköznapi dolgok meg az írás lekötik az energiámat. Amikor pl még több volt a szabadidőm, akkor sokszor fájtak a sérelmeim meg merengtem a múlton.

2019. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!