Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit mondtok ha megkérdezik...

Ti mit mondtok ha megkérdezik középiskolában hogy mit csináltál a szünetben?

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Ha csak otthon ültél, még nagyon az utcàra sem mentél ki akkor szerintem hazudj. Màr most kezdd el kitalàlni hogy miket hazudsz majd.
2019. aug. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért kellene hazudni. Mondd, hogy sorozatokat, filmeket néztél, játszottál otthon és kész. Gondolom úgyis ez a valóság, nem a plafont bámultad órákig.
2019. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam, hogy rokonoknál voltam, illetve voltam itt-ott, pl. Pécsen, illetve különböző nagyobb városokban egy-egy napra "kirándulni". Ez az igazság, nagyon nem szoktunk nyaralni menni.
2019. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha idén szeptemberben kérdezik, ezt fogom mondani:


A családommal voltunk Horvátországban 10 napot (ha érdekli őket, külön kiemelem a legjobb dolgokat, amik történtek), a barátnőimmel pedig leutaztunk a Balatonhoz, egy héttel. Voltam párszor moziban, hetente mentem úszni, és voltam még a közelünkben lévő strandnál. Két szülinapot is ünnepeltem a barátnőimmel, voltam autós moziban, és önkénteskedtem egy állatmenhelyen. Elkezdtem a vezetés tanfolyamot, tanultam a felsőfokú nyelvvizsgára. Találtam pár külföldi levelezőtársat és persze rengeteget olvastam, sorozatoztam és filmeztem.


18/L

2019. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Vidék, állatok, lovaglás, strandolás, kertészkedés, erdőjárás, koncertek. Fantasztikus nyár volt.
2019. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Sztem olyst mondj ha kamuzni akarsz amivel nem buksz le. Pl. elkezdtel festeni, segitettel a csaladodnak meg ilyenek!
2019. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem a szobamban ültem és nem fogok kamuzni :'D Csak kíváncsi voltam ki mit csinált, és ilyenkor mit szoktak mondani.
2019. aug. 27. 12:09
 8/14 anonim ***** válasza:

Pihentem. :)

A Járda-szigeteken nyaraltam 😁

2019. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt mondanám hogy dolgoztam(ha a korhatárt elérem)
2019. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "mit szoktak"? Általában az igazat "szokták" mondani, kivéve ha pl. megöltél valakit, mert azzal mondjuk nem szokás menőzni.
2019. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!