Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi történt a közted és az...

Mi történt a közted és az osztálytársaid közötti viszonnyal, miután elballagtatok?

Figyelt kérdés

Még gimibe járok, szóval csak az általános iskoláról tudok nyilatkozni.


Volt egy klikk, ami olyan 6-7 főből állt, és én úgy éreztem, hogy abba én is beletartoztam, de miután elballagtunk, bebizonyosodott, hogy ez nem volt így.

A ballagáson sokan sírtak, köztük én is. Csak 3 évet töltöttem velük, de azalatt a 3 év alatt sokat nevettem velük és rajtuk is.

Ma már nem is köszön szinte egyik osztálytársam se, pedig nincs 2 éve, hogy elballagtunk. Úgy elmennek mellettem, mint a huzat.



Nálatok ilyen téren mi a helyzet?



2020. jan. 7. 18:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ez a helyzet nálam is. Volt mikor utcán ráköszöntem (többnél is), és nézett, hogy ez mit akar... Ezután én is így voltam, hogy nem erőltetem.

Egyszer a boltban rámköszönt valaki, én pedig néztem, hogy ez mit akar. Váltottunk pár szót és közben jöttem rá, hogy vele egy osztályba jártam. Amúgy én nem ismertem volna fel,ha csak úgy látom valahol.

2020. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Általánosból már senkivel nem. Ott volt egy nagyon jó barátnőm, vele a ballagás után még kb 2 évig voltunk barátnők, aztán már nem, eltávolodtunk egymástól, mindkettőnknek voltak más barátai stb. Már csak köszönünk egymásnak.

Középiskolában öten voltunk nagyon jó barátnők, ballagás után még kb. 4 évig tartottuk a kapcsolatot, azóta közülük már csak egyel vagyunk barátnők, vele hetente beszélek, találkozok. Többiekkel eltávolodtunk egymástól, végül már nem tartottuk annyira fontosnak egymást.

2020. jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Általánosból 1 emberrel tartom a kapcsolatot, mert a szomszédban lakik, gyakran találkozunk, középsuliból egyel sem. Be vannak jelölve Facebookon, maximum írok ha születésnap /ünnep van de nem beszélünk.

28/F

2020. jan. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

8. végén én voltam az egyetlen lány (mintha), aki nem sírt. Egy rendes bőgő csoporék volt ott a végén már... Olyan 5.-8.-as osztálytársam is van, akit azóta se láttam, pedig a szomszéd faluban lakik, és olyan is van, akit azóta 3-szor láttam, pedig egy faluban lakunk. :D


Most vagyok 12.-es így még ballagni csak idén fogom, de nem hinném hogy tartanám az osztálytársaimmal majd a kapcsolatot.

2020. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
Semmi, lesz@rom őket. Van pár régi osztálytársam, akikkel tartom a kapcsolatot, de amúgy ennyi, a többség nem érdekel.
2020. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
61%
Semmi, hála égnek nem találkozok a nyomorék általános iskolás osztálytársaimmal már 2 éve(akkor ballagtam) azóta beállt normálisra a vérnyomásom, szóval értitek, majdnem eret vágtam a sok nyomi miatt, de már vége az álltalános iskolás éveimnek, és azóta érzem csökken nálam a szívinfarktus esélye.
2021. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!