Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mennyi idő után törölted...

Ti mennyi idő után törölted az osztálytársaid/tanáraid Facebookról? (ha törölted)

Figyelt kérdés
Tehát kérdés azokhoz szól, akik letörölték őket, vagy hasonlóan felszínes kapcsolatokat, akikkel sosem beszéltek, sosem találkoztok, kölcsönösen nem köszöntitek fel egymást szülinapokkor, stb. Nem tegnap érettségiztem, de vannak más olyan felszínes ismerőseim is, akiket igazából ki lehetne szelektálni, mert alig ismerem őket, de mondjuk egy közös kurzus miatt felvettük egymást.

2015. okt. 4. 00:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem töröltem. Számomra elférnek (akiket nagyon unok hogy posztolnak baromságot azokat folyamról tiltom le). Ha már egyszer vagy én jelöltem, vagy bejelölt valaki és ELFOGADTAM akkor ez már marad így.
2015. okt. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Clark Kent.. ***** válasza:
100%

Általában van egy türelmi idő nálam. Pl az egyik lányismerősömmel tök jól elvoltunk régen, mostanában meg már vissza sem írt, ha én írtam neki pedig kijelezte a Face, hogy láttam. Mással meg pont az volt a baj, hogy Face-n elbeszélgettünk egymással, de élőben csak köszöntünk egymásnak, azt cső.


Egy idő után ezeket szó nélkül törlöm.

2015. okt. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem töröltem senkit, ha így tennék maradna kb 4 ismerősóm
2015. okt. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem töröltem, elférnek.

Ha ismerősnek jelölnek is visszajelölöm, mert olyan csapnivaló a memóriám, ő biztosan jobban tudja, ha ismerősök vagyunk. Néha még a tükörben sem ismerem fel magam reggelente. :)

2015. okt. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem töröltem le őket, csak blokkoltam a postjaikat, hogy ne lássam, miket írnak ki nap mint nap, mert abszolút nem érdekelt. :D Egy idő után pedig magamat töröltem a facebookról, úgyhogy minden "ismeretlen ismerősömtől" megszabadultam egy életre. :D
2015. okt. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"kölcsönösen nem köszöntitek fel egymást szülinapokkor"


Senkit nem köszöntök fel a facebookon szülinapkor, nincs annál gagyibb, mint látod jobb oldalt fent, hogy születésnapja van, és írsz neki (de amúgy egyébként nem tudnád, hogy aznap van).

Emiatt szerintem még senki nem törölt, hogy nem köszöntöttem fel. :D

2015. okt. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Én pár év után töröltem az osztálytársaimat.

De volt aki engem törölt le..

2015. okt. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
En parat most,par ev fb ismertseg utan. De masokat is. Pl akik utcan nem.koszontek, eszre se vettek. Gimis o.tarsaimat se tudom,minek tartsam, ugyse megyek soha talalkozora. Ezekkel nem szandekozom. Es engem nem az zavar, hogy latom a posztokat,hanem, hogy az enyemet olyan, akinek nem kene. Ezt pedog ujabban minden uj posztnal be kell allitani az egyeni izenel...hat kosz,azota nem posztolok semmit. De a fb erre direkt ravenne ujitasokkal, meg lajkolassal kapcsolattartasra. Azt se tudom, ennyi ember minek, toroltem mar szazat minimum, ezek se mind baratok, de olyan alapon meg torolhetnek barkit h milyen gyalran latom eloben. De mig regen jo mokanak tunt faktosokat, evfolyamtarsakat jelolni,nost nem...most vonom ezeket vissza. Foleg azt, aki utcan meg se ismer mar.
2015. okt. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Én az osztálytársaimat,tanáraimat be sem jelöltem,ill.nem igazoltam vissza.Nem most érettségiztem.

Olyan emberek ismerőseim,akikkel vagy így vagy úgy,de amennyire lehet személyes kapcsolatba maradtam.

A munkatársaim közül azokat törlöm egy idő után,akivel tudom, hogy sem személyesen sem virtuálisan nem tartom a kapcsolatot,de szerintem azt érzi az ember,mi az pont,és nem érzed magad rosszul,ha törlöd.

2015. okt. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Én az ilyen facebook-on barátok/ismerősök vagyunk témát nem veszem túl komolyan, mert úgy is az számít, hosz az ÉLETBEN mi van. Viszont amikor leérettségiztem és egy nagyon messzi városba mentem egyetemre, akkor én úgy oldottam meg, hogy letöröltem magam. Aztán csináltam egy új profilt, mert sok órarend/dolgozatbeli változásról, fájlokról ott értesültem, meg van néhány távoli ismerősöm, akikkel más formában nem nagyon tudtam beszélni. Igazából megmaradhattak volna a volt oszt. társak, de tényleg, 4-5 kivétellel egyáltalán nincs velük semmi kapcsolatom, nem érdekelnek és ez fordítva is igaz, és ennyi ismerőstől olyan lesz a facebook, mintha teli lenne érdektelen reklámokkal, amit én nagyon utálok. Szóval számomra ez egy teljesen jó megoldás volt:)
2015. okt. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!