Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire ciki, ha a gyerek...

Mennyire ciki, ha a gyerek sír a ballagásán (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Amikor ballagtam a gimiből, akkor elérzékenyültem és elsírtam magam. Pont az osztályfőnök mögött mentem, aki észrevette és zavarba jött, de nem szólt semmit.


Aztán láttam, hogy senki se sírt se a mi osztályunkból, se a többi osztályból és azt is felfogtam, hogy sírdogálva vonultam néhány osztálytermen át, jó pár alsóbb tagozatos körül és mennyien láttak engem sírni.


A család közben az udvaron várt minket, nem látták ezt az egészet.


Viszont azóta folyton, ha jön ez az időszak, közeledik az április vagy szóba kerül a ballagás, elszégyellem magam.


Tudom, nem ez a világ legnagyobb problémája. :) De tényleg ciki sírni a ballagáson a ballagó diáknak?


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2020. jan. 23. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

NE SZÉGYELLD MAGAD EMIATT!

Úgy szoktam mondani (egykor mástól hallottam), hogy a könnyeket sosem szabad szégyellni. Ha örömkönnyek, akkor azért, ha a bánat könnyei, akkor azért. Én idős létemre ehhez szigorúan tartom magam: ha folyni akarnak - folyjanak!

2020. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki... Nálunk a fél évfolyam sírt, meg még azok közül az alsóbb évesek is néhányan, akiknek ballagott el haverjuk... Úgy tűnik, mi ilyen sírós suli vagyunk. :)
2020. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam ilyet, de egyáltalán nem ciki. Nyilván rossz volt búcsúzni a barátoktól/tanároktól. Ilyenkor az ember érzékenyebb, ami érthető.
2020. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, nálunk elég sokan sírtak. :)
2020. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki, sőt

Ha sírsz az azt jelenti hogy egy jó közösségben tölthetted azokat az éveket, azok között akiket szeretsz és persze hogy fáj a tőlük való elválás

Mi, meg főleg én a 8adik végét végig bőgtem (sőt volt hogy az oszinkat mi vígasztaltuk), és nem csak a ballagást, előtte már hetekkel ha csak szóba jött elkezdtem könnyezni, ez idén se lesz másképp (most vagyunk 12ikesek) Valamint 8adik óta minden május környékén kijön ez a hangulat attól függetlenül hogy épp hányadikos voltam :))))))

2020. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Mindenkinek zöld kezet adtam. Megnyugtató olvasni a kommenteket.


Nagyon szépen köszönöm!

2020. jan. 23. 22:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem gond.
2020. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Ha van csecsemő a családban, akkor előfordul, hogy sír valaki a ballagáson. Amúgy más esetben még nem tapasztaltam ilyet.
2020. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én többször is láttam ilyent, előfordul, hogy a ballagók elérzékenyülnek, hiszen ez egyfajta búcsú.

Szóval nincs ezzel semmi gond, teljesen emberi, hogy vannak érzéseid, szeretted az iskolát.

2020. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!