Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gimnáziumi osztálytalálkozón...

Gimnáziumi osztálytalálkozón mi szokott lenni a program?

Figyelt kérdés
Most kaptam meghívót Facebookon hogy idén lesz az 5 éves gimis osztálytalálkozó. Őszintén szólva semmi kedvem elmenni, úgy meg pláne nem hogy azt se tudom mi lesz a program. Mit szoktak egy osztálytalálkozón csinálni?

2020. jan. 25. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Mindenki elmondja, hogy merre ment tovább, mi történt vele. Ha valaki csinált gyereket, akkor mindenki agyondicséri, ha valaki nem csinált szinte semmit, mindenki kicsit lenézően nyugtatgatja. Általában van egy kis kajálás, piálás.

A legfőbb program pedig az, hogy kibeszélik azokat, akik nem mentek el. De, tényleg. Én elmentem, de többre nem fogok, mert undorító volt a szint.

2020. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Osztályfőnöki óra(ott mindenki elmeséli mi történt vele az utóbbi időben), esetleg utána közös fénykép, este meg buli.
2020. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki elmondja, mi van vele, akinek jobban megy éppen, az felvág, akinek szar az élete, az lapít, aztán általában jön az a rész, hogy könnyesre röhögjük magunkat a 10-20 éves emlékeken. Mi legalábbis így szoktuk. :)))
2020. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk tavaly volt az első (bár ez igaz tolódott néhány évet ha jól számolom). Nem mentem el. Egyszerűen nem találtam meg az összhangot az akkori osztálytársaimmal. Nem mondom, hogy haverjaim nem voltak, még 1x-2x voltunk közösen mozizni is némelyikkel, de nyári szünetekben meg mindig mindenki le se szrt. Nem találtam így indokoltnak, hogy megjelenjek rajta, nem vagyok kíváncsi az élettörténetükre, nyilván ő se az enyémre. De végülis nem is lenne mit mesélnem... Érettségi óta hivatásos sofőr vagyok. Voltam mentő autón, azután pénzhiány miatt váltottam kamionra. 45-50 éves koromban pedig majd taxira szeretnék váltani. Nem nagy karrier, de megtaláltam ami boldoggá tesz, többi nem érdekel. Részemről ennyi.
2020. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
5 éves az még korai, meg még nem az igazi. Még épphogy megszabadultatok egymástól. Inkább a 20, 30, 40 éves osztálytalálkozóknak van értelme. Én kihagynám a helyedben, mert látom, hogy nincs kedved elmenni.
2020. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!