Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit jelent az, hogy támadható...

Mit jelent az, hogy támadható valaki? pl egy osztályközösségben.

Figyelt kérdés
Néhány tanárom és osztálytársam mondta, hogy támadható vagyok, ezért áll neki bsztatni valaki engem. Vagy legalábbis annak mutatom magam. Igazából nem tudom, hogy mire gondolnak. Van pár gyökér, akinek az a szórakozása, hogy úgy köszön mint pl.: Szia kis ázsiai barátom. Csak mert egyszer hunyorogtam a napba oszt. kiránduláson. Vagy úgy, hogy te amúgy mikor tervezel lefogyni? Ezt elismétli napi kétmilliószor az illető. Ilyenkor a soványságomra céloz.. És ez engem nem érdekel. Ha durván válaszolok nem hallgat el, ha eleresztem a fülem mellett, akkor se. Már nem érdekel, csak hagyom. És szeretném tudni, hogy mi lehet az, amire azt mondják, hogy "támadható" vagyok...
2020. jan. 25. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Nem létezik nem támadható ember vagy közösség vagy közösség által alkotott rendszer. Minden mozdulatban ott van az ellentétes lehetőség akár fizikai akár szellemi ;)
2020. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy annak okán csinálják ezt,mert látják rajtad, hogy ezzel majd idegesíteni fognak. Tőled megkapják azt a figyelmet,amit valószínűleg mástól nem.Ezek a legsebezhetőbb emberek.Lehet, hogy utálatosak, de ezeknek az embereknek volna legnagyobb szüksége szeretetre.
2020. jan. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze ez nem azt jelenti hogy támadni kell mert én baromságnak tartom a támadást és a védekezést is... Oksági láncolatot alkotnak..
2020. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!