Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Oktató és iskola egymásra...

Oktató és iskola egymásra mutogat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hónap elején váltottam autósiskolát, mert a régiben háromszor megbuktam forgalmin, és reménykedem, hogy a változás segít rajtam. Meg közben költözés is volt, ezért is akartam akkor már itt befejezni. 45 óra vezetés van a hátam mögött. Ezt a sulit ajánlotta egy rendőr ismerősöm, hogy itt a legkedvesebbek a környéken. Be is mentem, felvettek, be is fizettem 6 órát. 4 oktatóból (ennyi van összesen) egyik sem akart vállalni, mert ők nem akarnak pár órára felvenni új diákot, de végül az egyik megtört. Már 1 hete mondják, hogy már aznap meglesz a kartonom, de nincs még kész, azt mondják, előbb az oktatóval egyeztessek órát, ne várjak a kartonomra. Hiába hívom az oktatót, ő azt mondja, előbb legyen meg a karton, majd utána beszélünk időpontot. Az a probléma, hogy mindjárt kezdődik az egyetemi újabb szemeszter, és pont emiatt akartam januárban vezetni, hogy meglegyen a jogsim február közepéig, de így márciusra sem lesz meg. Felhívta az oktatóm az autósiskolát, de nem jutottak rólam megállapodásra. Most ilyenkor mi a teendő?

2020. jan. 27. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki kell várni, mire lerendezödik a papírmunka.

Az oktatónak igaza van, hogy karton nélkül nem ad órát, mert ha netán mégsem lenne meg, akkor ö nem kap érte semmit.

2020. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak mondja az iskola, hogy előbb időpontot beszéljünk meg, mert addigra "biztos" meg lesz a a karton, mert ha nem beszélünk meg most időpontot, sosem fogok vezetni. És előbb időpont, utána majd valamikor a a karton. Az oktató meg fordítva.
2020. jan. 27. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szépen beballagsz az autósiskolába és elmondod, hogy ezt meg ezt mondták és, hogy legyenek szívesek felvilágosítást adni arról, hogy most akkor mi lesz.

Ilyen egyszerű.

2020. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bemész, visszakéred a 6 óra árát, mivel semmit sem kaptál érte, senki sem akar veled szóba állni, még a papírokat sem tudták megcsinálni. Nem tudom, hány éves vagy. Ha fiatal, akkor egy határozott férfival menjél.

Utána ismerősök ajánljanak egy normális oktatót, másik iskolában. És ha elvállal, utána keresd csak meg az iskolát.

2020. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!