Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félek hogy nem lesz elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy nem lesz elég időnk egymásra. Belemenjek így a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Nos van egy fiú akibe teljesen belezúgtam, ő is belém. Már voltunk pár randin, mindketten szeretnénk többet és kezdenek komolyra fordulni a dolgok.

De sajnos mindketten nagyon elfoglaltak vagyunk, nem tudom mennyire lenne összeegyeztethető a napirendünk. Ő is elég elfoglalt (beindult a költői karrierje, most jelent meg egy verseskötete) és én is nagyon elfoglalt vagyok (zenész vagyok, minden nap próbák, zeneórák, hétvégéken koncertek).

Bár egy suliba járunk, azt egyikünk sem szeretné hogy mi legyünk a suliban "a pár" akik minden szünetben a folyosón smárolnak és hogy a kapcsolatunk csak a suliban "éljen igazán".


Nem tudom ki látta innen a Ha maradnék c. filmet (If I Stay) de nagyjából úgy jellemezném magunkat mint ott Mia és Adam. Menő csávó a klasszikus zenész jókislánnyal.


És félek hogy nem lesz elég időnk egymásra. Neki kezdjünk? Ő lenne az első igazi barátom (volt egy 1 hetes kapcsolatom de azt inkább hagyjuk :D) és nem szeretném elveszíteni. Hogyan oldjuk meg? Tanácstalan vagyok segítsetek!

16/L 18/F



2017. márc. 4. 20:32
 1/4 anonim válasza:
a "nem szeretném elveszíteni"-ben ott a válasz:) bánni fogod ha hagyod a dolgot
2017. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igy van:)

Egesz eletedben bannad, hogy nem probaltad meg es tudod egy nagy o van csak. Ha pont Ő az? Igenis probaljatok meg, ha szeretitek egymast az mindent kibir. En a bartommal 1 eve vagyok egyutt sajnos messze lakik es 16 eves vagyok o 17 meg nem tudtunk talalkozni, mert itt ismertem meg, ti jobb helyzetben vagytok ennel:) sok sikert:) bocsi az ekezetekert.

2017. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
"beindult a költői karrierje..."
2017. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 xD Ez ütött. :)
2017. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!