Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Zavarna ha te lennél egyedül...

Zavarna ha te lennél egyedül lány/fiú osztályba?

Figyelt kérdés
Az iskolába amibe jelentkezzek az alapból olyan hogy max pár lány van.Én persze a legfiúsabb szakkot választom(info)Szóval valószínűleg egyedül leszek lány az osztályba :"D

#fiú #lány #közösség #osztály #Loneeeely I'm sooo loneeely
2020. jan. 27. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
A második szakmámnál én voltam egyedül fiú 19-20 évesen. Kb 15 db 16-17 éves lánnyal jártam egy osztályba. Szerinted zavart? :)
2020. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha szép is vagy, hamar sok rajongó lesz.
2020. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én edzésen voltam így még régen egyedüli lányként. Jó volt, hogy tudtam velük hülyéskedni, és hasonlóbb volt az érdeklődési körünk, de azért néha jó lett volna egy kis női támogatás is.

Az infó szakokon se feltétlenül csak fiúk szoktak lenni. Én tudok olyan helyet, ahol lányok is vannak, meg összevan vonva a két tagozat, így van elég. De ez nem mindenhol van így, pl szakgimnáziumba meg szakközépbe szerintem jóval több a fiú alapból az ilyen területeken.

2020. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1:Hát lehet jól néztek ki,de nem biztos hogy tudtál Velük beszélni értelmesen :D

2:Ezzen felröhögtem,köszi lol

Amúgy nem hiszem hogy úgy lesz rajongó mivel nem szoktam játszani :")(infóra általában azok szoktak jönni akik cs:goznak,loloznak,wowoznak stb.)Amúgy se az a lényeg hogy gimi alatt barátom legyen :D

3:Persze meg értem,azért az edszéd az kevesebb idő.Lehet nem szereted volna ha napi 7-8 órát vagy Velük.Amúgy szakkgimnáziumba megyek és ez az iskola "híres" arról hogy általába csak fiúk vannak.Emiatt még jobban el ijeszteni a lányok többségét. :")(egyik ismerősöm oda járt,másik szakkon és akkor is meséltem hogy abba a 4 évbe nem látott lányt aki infos.Szóval kevés esélyem van.)

Köszönöm az eddigi válaszokat,mindenkinek ment 👍 ^-^

2020. jan. 27. 17:28
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

A velem párhuzamos osztályban volt a 20+ fiúra egyetlen lány. Jól érezte magát.

Tudok olyan esetet, ahol egészségügyi nővér szakon huszon-egynéhány lányra jutott egyetlen fiú. Természetesen együtt volt a tesi óra és közös volt az öltöző is. A fiú később orvos lett.

Kérdező, ha tovább akarsz tanulni, tökéletesedj a magyar helyesírásban. Sok sikert!

2020. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 9.-ben infó szakon 4 lány volt, rá egy évre már csak 1. A többiek hamar meggondolták magukat :D


Viszont engem nem zavarna, ha egyedüli srácként lennék egy csajokkal teli osztályban.

2020. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5.néha nem figyelek oda,(Tehát papíron tudok helyesen írni.Néha én is fejbe csapom magam,ne aggódj.)azért köszi a választ. ^-^

Remélem hogy,azért nem kell vagy 20 srác között öltöznöm.Azt gondoltam hogy együtt lesz a tesi,na de nem hiszem hogy együtt öltöznénk...(Az is lehet hogy ezzel nyugtattom magam,mivel nem akarom el hinni..)

6.Ha nem is lesz jó az osztály,akkor se adom fel.Az se biztos hogy a 3 lány emiatt ment el.(Reméljük :D)Amúgy csak a lányokat/engem zavarna?Nem túl intimitáló vagy mindenki úgy van vele hogy több barátnő jelölt,mivel nincs konkurencia?

2020. jan. 27. 18:15
 8/13 A kérdező kommentje:
*Amúgy ezt így most vettem észre,szóval:Zavarna ha te lennél egyedül fiú/lány az osztályba?
2020. jan. 27. 18:18
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Kedves Kérdező!

Örülök, hogy nem sértésnek fogtad fel a helyesírásoddal kapcsolatos észrevételemet.

Ami az osztályban a sok lányt és csak egyetlen fiút illeti, (írtam is), hogy egészségügyi szakközép iskolások voltak, akik a körházi gyakorlatokon szinte naponta láttak meztelen ellentétes nemű idősebb és fiatalabb egyéneket, tehát számukra természetes volt, ha átöltözésnél látták egymást gatyában, bugyiban, melltartóban. Idővel megszokták egymást.

2020. jan. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!