Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Zavarna ha te lennél egyedül...

Zavarna ha te lennél egyedül lány/fiú osztályba?

Figyelt kérdés
Az iskolába amibe jelentkezzek az alapból olyan hogy max pár lány van.Én persze a legfiúsabb szakkot választom(info)Szóval valószínűleg egyedül leszek lány az osztályba :"D

#fiú #lány #közösség #osztály #Loneeeely I'm sooo loneeely
2020. jan. 27. 16:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Én egyedül vagyok csajszi az osziban, és a sok fiú mindig összeverekszik rajtam. Mindig felveszem telóval aztán felrakom youtube-ra, persze rejtett videóként, csak azok látják, akiknek elküldöm a linket. Tök izgi. Ennyi ősmajom mindig felvidít. 😂
2020. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Utolsó,még ha tényleg ilyen lány lennél.Kétlem hogy annyira értelmes lennél hogy tudj helyesen írni.Szóval ezt nem hiszem el.Plusz már csak az ídősebbek használják a csajszi szót.Úgyhogy nem tudom mivel lett ezzel neked jobb ezzel...
2020. jan. 30. 07:10
 13/13 anonim ***** válasza:
aktuális még a kérdésed? tudnék segíteni konkrét dolgokkal is.
2020. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!