Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fényképeket és videókat...

Fényképeket és videókat készítenek néhányan az iskolában. Sokunk tudta és engedélye nélkül! Mit tehetünk ellenük?

Figyelt kérdés

Van néhány gyerek a 9. esek közül, akiknek van kb 10 ezer insta snapcsat követője, és csak úgy rendomképeket csinálnak emberekről. Pl így: Ati! Ati nézz kicsit ide! És Ati, az osztálytársam teljesen normálisan megfordult, hogy mit akarnak és lefotózták. Aztán elmentek

És láttam, hogy ezeket a képeket videókat az összes követőjüknek elküldik. Rólam is készül nem egy ilyen és midnnkeinek el lett küldve. Nem engedtem emg nekik és nagyon nem jó nekem!


2020. jan. 28. 16:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja, de ez már nem az első Ricsikés kérdés szerintem, rémlik a neve, meg az állandó problémázás az iskolában, hogy rá mernek nézni meg hozzá szólni, meg mindenért ő a hibás, bezzeg más nem. Vagy hiperérzékeny a kérdező vagy egy hisztis gyerek, vagy autista vagy szociopata, vagy ki tudja mi baja, hogy belé köt mindenki, de sosem adnak neki igazat.
2020. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ricsikéből sok van, belőlm viszont egy. és ez az első kérdésem ilyen ügyben :) igazgatónak fog menni egy levél egy kitalált emailről.
2020. jan. 28. 17:40
 13/16 acelsziv ***** válasza:

Ez így már simán perelhető is, mert az emberi méltóságodban is megsértettek.

NAIH felé feljelentés, majd a rendőrség felé is. Valamint az Insta adminjainak is jelezd. Screenshotokat készíts bizonyítékként.

De mondom: Simán perelhetőek kártérítésre. Egy kis plusz pénz neked. Ügyvéddel beszélj.

2020. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A lőtéri kutya nem fog foglalkozni az egésszel, ha nincs senki aki felvállalja magát az ügy ellen.
2020. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

@acelsziv


Nem lesz ezekből semmi, a kérdező csak névtelenül akar csendőrködni.

2020. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#13: NAIH itt nem játszik, mivel a GDPR magánszemélyekre nem vonatkozik. A képmáshoz való jog Ptk. vonatkozású.
2020. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!